مهران محمدی امین

1401\08\23 15:48:25


رحیمی جهان‌آبادی: مردم منتظر نتایج عملی سفر هیات اعزامی رهبری به بلوچستان هستند

ایسنا/ یک عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی سفر نماینده رهبری به بلوچستان را دیر هنگام اما ارزشمند و قابل تقدیر خواند و گفت: مردم منتظر نتایج عملی این سفر برای اجرای عدالت و برخورد با هرگونه تخلف، قصور و جرم هستند. جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «سفر نماینده رهبری به بلوچستان و دیدار با علما، بزرگان و مردم این منطقه اگرچه دیر هنگام اما کاری ارزشمند و قابل تقدیر است.

یک عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی سفر نماینده رهبری به بلوچستان را دیر هنگام اما ارزشمند و قابل تقدیر خواند و گفت: مردم منتظر نتایج عملی این سفر برای اجرای عدالت و برخورد با هرگونه تخلف، قصور و جرم هستند.جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «سفر نماینده رهبری به بلوچستان و دیدار با علما، بزرگان و مردم این منطقه اگرچه دیر هنگام اما کاری ارزشمند و قابل تقدیر است.مردم منتظر نتایج  عملی سفر برای اجرای عدالت و برخورد با هرگونه تخلف، قصور و جرم هستند.

بیش از گذشته نیازمند حاکمیت خردمندانه و بازگشت آرامش و امنیت عادلانه‌ایم.»شنبه شب هیئت اعزامی از سوی دفتر مقام معظم رهبری وارد سیستان و بلوچستان شدند. در جریان این سفر حجت الاسلام حاج علی اکبری نماینده رهبر انقلاب با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان دیدار کرد.علاوه بر این هیئت اعزامی از سوی دفتر مقام معظم رهبری در اولین روز حضور در استان سیستان‌ و بلوچستان طی نشست های جداگانه با تعدادی از خانواده‌های شهدای مدافع امنیت، علمای شاخص اهل سنت و فعالان فرهنگی استان نشست های جداگانه ای برگزار کرده و به بررسی وقایع اخیر استان پرداختند.. .


بازنشر از : آخرین خبر