1401\06\30 17:49:22


روایتی از هاشمی رفسنجانی درباره نظر آیت‌الله خامنه‌ای در خصوص نامزدی وی در مجلس

آخرین خبر/ روایتی از هاشمی رفسنجانی درباره نظر آیت‌الله خامنه‌ای در خصوص نامزدی وی در مجلس را در ادامه بخوانید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه، رهبری از ملاقات و ملاطفت با گروه‌های چپ و راست،‌ تعریف کردند.

روایتی از هاشمی رفسنجانی درباره نظر آیت‌الله خامنه‌ای در خصوص نامزدی وی در مجلس را در ادامه بخوانید.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه، رهبری از ملاقات و ملاطفت با گروه‌های چپ و راست،‌ تعریف کردند. درباره احتمال نامزدی ام برای مجلس، ایشان هم نظرشان، مثل من است.آیت الله هاشمی در آینه خاطراتسه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۷۸[آقای توماس کلیستل]، رییس‌جمهور اتریش و همراهان آمدند.در مورد تحکیم همکاریها صحبت شد. گفت، به‌خاطر جوسازی رسانه‌ها، ناچار مسایل دادگاه‌ها و حقوق بشر را مطرح می‌کنند و خودش می‌داند که این تهمت‌ها به ایران، نارواست. من از برخوردهای غرب با ایران و سیاست دوگانه و یک بام و دو هوای آنها در مورد تروریسم، حقوق بشر و سلاح‌های کشتارجمعی انتقاد کردم. در مورد بالکان گفت، آزادی آنجا به نفع غرب نیست، ولی [اسلوبودان] میلوشویچ، [رییس‌جمهور یوگسلاوی] هنوز خطر است و باید حذف شود. از یکی شدن پول اروپا اظهار رضایت کرد وگفت، دیگر به پشتوانه طلا نیاز نداریم و طلاها آزاد شده و ثبات ارزش پول، باعث ثبات و امنیت اقتصادی شده و رقیبی نیرومند در مقابل دلار وارد صحنه شده است. گفت، غرب توجه به اهمیت جایگاه [مجمع] تشخیص مصلحت در ایران دارد و روی آن حساب می‌کند.برای بزرگداشت چهار هزار ...شهید.. لشکر سید...ا....لشهد....ا (ع) به دانشگاه رفتم. از نمایشگاه بازدید کردم و پس از استماع گزارش سردار [اسدالله] ناصح، فرمانده لشکر و دکلمه حماسی و هنرمندانه‌ای، دربارة عظمت ...شهید... و عظمت دستاوردهای دفاع مقدس، سخنرانی‌کردم. عصر [آقای سیدمسعود حسینی]، استاندار و مدیرکل‌های استان چهارمحال و بختیاری آمدند. گزارشی از وضع اقتصادی و عمرانی استان دادند و از اقدامات مهم زیربنایی عمرانی در دولت سازندگی، از قبیل آب و برق و گاز و راه و دانشگاه و مخابرات و فرودگاه و شهرک‌های صنعتی و ... قدردانی کردند و برنامه خودشان برای تولید را گفتند. در امر کشاورزی، دامداری، صنعت و خدمات، خوب است. خواستند که سفری به استان بروم و گفتند، ایمان دارند به اظهارات من در سالهای گذشته که گفتم، چهارمحال و بختیاری، می‌تواند سوییس ایران باشد.شب میهمان رهبری بودم. از ملاقات و ملاطفت با گروه‌های چپ و راست،‌ تعریف کردند. دربارة احتمال نامزدی من برای مجلس، صحبت شدکه چپی‌ها ترسیده‌اند و ایشان هم نظرشان، مثل من است که تا ضرورت پیدا نکند، لازم نیست شرکت کنم، ولی اگر جلوگیری از انحراف مجلس، منوط به حضور من باشد و ضرورت پیش‌‌آید؛ مثل اینکه مقدمه‌چینی است که بعداً گفته شود، حالا ضرورت پیش‌آمده.شب میهمان رهبری بودم. از ملاقات و ملاطفت با گروه‌های چپ و راست،‌ تعریف کردند. درباره احتمال نامزدی من برای مجلس، صحبت شدکه چپی‌ها ترسیده‌اند و ایشان هم نظرشان، مثل من است که تا ضرورت پیدا نکند، لازم نیست شرکت کنم، ولی اگر جلوگیری از انحراف مجلس، منوط به حضور من باشد و ضرورت پیش‌‌آید؛ مثل اینکه مقدمه‌چینی است که بعداً گفته شود، حالا ضرورت پیش‌آمده.درباره سرنوشت دو مدرسه پریزاد و دودرب [در آستان قدس رضوی] که در محاصره رواق‌های حرم امام رضا (ع) قرارگرفته‌اند، صحبت شد و نیز دادگاه آشوبگران و مسایل مربوط به سفر رییس‌جمهور اتریش به ایران. امروز در تایوان، زلزله 6/7 ریشتری آمده، با تلفات زیاد.


بازنشر از : آخرین خبر

آخرین خبر/ روایتی از هاشمی رفسنجانی درباره نظر آیت‌الله خامنه‌ای در خصوص نامزدی وی در مجلس را در ادامه بخوانید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه، رهبری از ملاقات و ملاطفت با گروه‌های چپ و راست،‌ تعریف کردند.

برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.
برق و روشنایی ساختمان - برق - برقکاری - برق صنعتی