مهران محمدی امین

1402\10\12 22:42:04


روایت سردار کوثری از جلسه فرماندهان سپاه با روحانی پس از انتخابات ۹۶

خبرگزاری دانشجو/ سردار کوثری نماینده مردم تهران در مجلس روایتی از جلسه حاج قاسم و سردار جعفری با حسن روحانی  پس از انتخابات ۹۶ و اعلام آمادگی سپاه برای کمک به دولت را بیان کرد. بخش‌هایی از اظهارات کوثری به شرح زیر است: بازار *سال 96 زمانی سردار جعفری که آن زمان فرمانده سپاه بود با سردار سلیمانی صحبت کرده بود و با حسن روحانی که رئیس جمهور شده بود هماهنگ کردند تا با او جلسه داشته باشند.

خبرگزاری دانشجو/ سردار کوثری نماینده مردم تهران در مجلس روایتی از جلسه حاج قاسم و سردار جعفری با حسن روحانی  پس از انتخابات ۹۶ و اعلام آمادگی سپاه برای کمک به دولت را بیان کرد.بخش‌هایی از اظهارات کوثری به شرح زیر است: بازار *سال 96 زمانی سردار جعفری که آن زمان فرمانده سپاه بود با سردار سلیمانی صحبت کرده بود و با حسن روحانی که رئیس جمهور شده بود هماهنگ کردند تا با او جلسه داشته باشند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

در این جلسه سردار جعفری، سردار سلیمانی، سردار حاجی زاده، رئیس بسیج و بنده حضور داشتند *در این جلسه که دو ساعت طول کشید گفتیم شما برای دومین بار با رای مردم انتخاب شدی آمدیم تا کمک تان بکنیم*به او گفتیم بیا حرف آقا را گوش کن، ما هم کمکت می کنیم.*حاج قاسم چند بعدی بود و غیر از مسائل نظامی در سایر حوزه ها نیز ورود می کرد همانند سیل و زلزلهگندم‌هایی که سردار سلیمانی کاشته بود امروز جبهه مقاومت درو می‌کندتوضیح ویدیو*جبهه مقاومت پس از شهادت سردار سلیمانی منسجم‌تر شده است*سردار قاآنی و سپاه قدس راه و روش حاج قاسم را ادامه می‌دهند*اگر حاج قاسم در قید حیات بود کار قوی تر دنبال می‌شد ولی در نبود سردار، نه تنها کار رکود پیدا نکرده بلکه سرعت هم پیدا کرده که نمونه آن عملیات طوفان الاقصی است. .


بازنشر از : آخرین خبر