مهران محمدی امین

1402\10\12 10:35:06


روایت شریعتی از نشست نمایندگان جریان‌های سیاسی با رئیس‌جمهور

ایسنا/ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به ارائه جزئیاتی از نشست فراگیر و کم نظیر رئیس‌جمهور با بیش از ۵۰ دبیرکل حزب و چهره فعال سیاسی پرداخت. مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:«آنچه در نشست صریح، فراگیر و کم‌نظیر رئیس جمهور با بیش از ۵۰ دبیرکل حزب یا چهره فعال با گرایش‌های متنوع سیاسی بیان کردم: بازار ۱) بالارفتن ‎مشارکت در انتخابات نیازمند دو بال است:اول تحقق «رضایت» مردم و دوم تنوع «رقابت» جناح‌ها که بین این دو، قطعا رضایت مردم عامل مهم‌تری است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به ارائه جزئیاتی از نشست فراگیر و کم نظیر رئیس‌جمهور با بیش از ۵۰ دبیرکل حزب و چهره فعال سیاسی پرداخت.مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت:«آنچه در نشست صریح، فراگیر و کم‌نظیر رئیس جمهور با بیش از ۵۰ دبیرکل حزب یا چهره فعال با گرایش‌های متنوع سیاسی بیان کردم: بازار ۱) بالارفتن ‎مشارکت در انتخابات نیازمند دو بال است:اول تحقق «رضایت» مردم و دوم تنوع «رقابت» جناح‌ها که بین این دو، قطعا رضایت مردم عامل مهم‌تری است.‏۲) در همه ادوار حاکمیت جناح های مختلف سیاسی، مشارکت کم یا زیاد داشتیم که کمترین نصاب آن حدود ۱۱٪ در دولت اصلاحات و انتخابات شورای شهر دوم تهران بدون دخالت شورای نگهبان و با تنوع کامل سیاسی(حتی نهضت آزادی) بود، چون مردم از دعواهای منجر به انحلال شورای شهر اول، عصبی و ناراضی بودند.۳)آیا شرایط امروز موجب رضایت است؟ هم بله و هم خیر!- خیر؛ چون شرایط در نقطه‌ای که ایستادیم بویژه از نظر اقتصادی مطلوب نیست، شاخص ‎تورم بالا و مشکلات معیشتی بسیار است.+ بله؛ چون روندها و رویکردها مثبت است.

تبلیغات
لاینر و چراغ خطی لاله زار
چراغ خطی و لاین نوری لاله زار ارائه چراغ خطی و لاینر برند های 4m فورام اکووات داتیس افراتاب شعاع الکتریک شعاع پارس توس بروکس شیله مازی نور و ستاره شمال در بازار لاله زار است
# چراغ - # چراغ خطی - #

نرخ شاخص تولید افزایشی و نرخ شاخص تورم کاهشی شده و نگران خیانت هم نیستیم.۴)احساس عدم رضایت، با وجود تلاش‌های دولت و مجلس ناشی از باقی ماندن اثر «اختلال شدید اقتصادی دهه ۹۰» است. مانند چهارراهی که به دلیل اختلال در چراغ راهنمایی دچار ترافیک سنگین شده و بعد از رفع اختلال، هنوز اکثر رانندگان اثری از حرکت نمی‌بینند گرچه چراغ مدام بطور طبیعی سبز و قرمز می‌شود.»به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی شب گذشته به مدت ۱۵۰ دقیقه میزبان ۵۰ نفر از دبیران کل احزاب، روسای ائتلاف‌های سیاسی و فعالان سیاسی مستقل، اصولگرا، اصلاح‌طلب، اعتدال بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر