مهران محمدی امین

1401\12\09 23:56:19


سخنگوی سازمان ملل: امیرعبداللهیان و گوترش درباره برجام و حقوق بشر گفت‌وگو کردند

ایرنا/ استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل درباره برجام و حقوق بشر گفت وگو کرده‌اند. استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل روز سه شنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در نیویورک در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره واکنش وزیر خارجه ایران به توهمات ربع پهلوی و حامیان گفت: دبیرکل سازمان ملل با وزیر خارجه ایران دیدار کرده است.

استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل درباره برجام و حقوق بشر گفت وگو کرده‌اند.استفان دوجاریک سخنگوی سازمان ملل روز سه شنبه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در نیویورک در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره واکنش وزیر خارجه ایران به توهمات ربع پهلوی و حامیان گفت: دبیرکل سازمان ملل با وزیر خارجه ایران دیدار کرده است.

آنها در خصوص وضعیت بشردوستانه در یمن، برجام، امنیت افغانستان و حقوق بشر تبادل نظر کردند.دوجاریک در پاسخ به این بخشی از سوال این خبرنگار که به نظر می رسید از اظهارات وزیر خارجه ایران درباره پهلوی عصبانی هستند و پرسید که آیا تایید می کنید که آنها در مورد رضا پهلوی و همچنین وضعیت بشردوستانه در ایران گفتگو کردند؟ گفت: نمی دانم که مساله رضا پهلوی مورد گفتگو قرار گرفته است یا خیر. بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر