سرلشکر باقری عروج سردار گودرزی را تسلیت گفت سردار گودرزی جمهوری اسلامی ایران ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ای

1401\07\29 13:17:15


سرلشکر باقری عروج سردار گودرزی را تسلیت گفت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی عروج سردار گودرزی مشاور فرمانده کل انتظامی کشور را تسلیت گفت.

سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی عروج سردار آیت گودرزی مشاور فرمانده کل انتظامی کشور و از بنیانگذاران کمیته انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون عروج جانکاه سردار رشید اسلام سرتیپ پاسدار «آیت گودرزی» مشاور فرمانده کل انتظامی کشور و از بنیانگذاران کمیته انقلاب اسلامی موجب تأثر و اندوه فراوان شد.

آن سردار عالیقدر عمر خویش را از دوران جوانی و مبارزه با رژیم ستم‌شاهی تا نقش‌آفرینی در زمره بنیانگذاران کمیته انقلاب اسلامی و سپس مجاهدت مستمر در دفاع از انقلاب و نظام و همت والا در صحنه‌های خدمت به مردم و امنیت و آرامش جامعه اسلامی سپری و منشوری از وفاداری و فداکاری برای عزت و سربلندی ایران و ایرانی از خود به ودیعت نهاد که به‌ویژه برای حافظان امروز و فردای نظم و امنیت میهن عزیزمان در فرماندهی انتظامی راهگشا و راهنما است.

فقدان آن مجاهد نستوه را به آحاد فرماندهان، مدیران و کارکنان شجاع و خدوم فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، پیشکسوتان سنگرهای پاسداری از انقلاب و به‌ویژه خانواده ارجمند آن سردار مخلص و صادق تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق‌تعالی برای او علو درجات و همنشینی با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و برای بازماندگان مکرم صبر، شکیبایی، سکینه قلبی و ثبات قدم طلب می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح


بازنشر از : مهر

سردار گودرزی

جمهوری اسلامی ایران

ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی عروج سردار گودرزی مشاور فرمانده کل انتظامی کشور را تسلیت گفت.


تعمیر پکیج دیواری