مهران محمدی امین

1402\10\12 13:39:08


طائب: در جنگ غزه صهیونیست‌ها و آمریکا مغلوب دکترین مقاومت شدند

ایسنا/ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: صهیونیست‌ها با هر وسیله‌ای در غزه جنایت می‌کنند. این همه که از آزادی و حقوق زن حرف می‌زنند اما زنان را هم هدف جنایات خود قرار دادند و تفاوتی بین سنگر و تونل با مسجد و کلیسا، مدرسه و دانشگاه یا بیمارستان و مراکز درمانی قائل نشدند.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: صهیونیست‌ها با هر وسیله‌ای در غزه جنایت می‌کنند.

این همه که از آزادی و حقوق زن حرف می‌زنند اما زنان را هم هدف جنایات خود قرار دادند و تفاوتی بین سنگر و تونل با مسجد و کلیسا، مدرسه و دانشگاه یا بیمارستان و مراکز درمانی قائل نشدند.حجت‌الاسلام و المسلمین حسین طائب در «همایش جنگ غزه» با بیان اینکه این جنگ بزرگ ترین نمایشگاه جنایات لیبرال دموکراسی در یکی از کوچکترین سرزمین‌ها است، اظهار کرد: این نمایشگاه جنایات و نیز نمایشگاه شکست‌های صهیونیست‌ها است. در این جنگ هم جنایت انسانی و هم جنایت محیطی و موضوعی رخ داده است. در عرصه انسانی نمایشگاهی از نسل‌کشی در همه سنین است.وی افزود: صهیونیست‌ها با هر وسیله‌ای جنایت می‌کنند و این همه که از آزادی و حقوق زن حرف می‌زنند اما زنان را هم هدف جنایات خود قرار دادند.

تفاوتی هم بین سنگر و تونل با مسجد و کلیسا، مدرسه و دانشگاه یا بیمارستان و مراکز درمانی قائل نیستند. آنان حتی به یهودیان و مسیحیان هم رحم نکردند و به اسیر خودشان نیز رحمی ندارند. بازار طائب یادآور شد: این راهبرد آنان است که اگر از دور شبحی دیدند و نتوانستند تشخیص دهند خودی است یا دشمن، او را هدف قرار می‌دهند. جنگ غزه نمایشگاهی از جنایات آمریکایی‌ها در طول سال‌های پس از استقلال‌شان است.مشاور فرمانده کل سپاه تاکید کرد: اما این نمایشگاه سالن دیگری هم دارد که سالن شکست آمریکا و اسرائیل است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

امروز بعد از ۲۴۸ سال از استقلال آمریکا و ۷۶ سال از تاسیس اسرائیل، رژیم صهیونیستی به آخرین مرحله خود یعنی فروپاشی رسیده و آمریکا هم به افول قدرت خود افتاده است‌.رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت: نمایشگاه جنگ غزه نشان‌دهنده شکست قدرت اطلاعاتی اسرائیل و آمریکاست. یک نیروی مقاومت تصمیم می‌گیرد با برآوردهای اطلاعاتی - که همان آگاهی از نقشه اسرائیل برای جلوگیری از فروپاشی است - دو سال فعالیت پیش‌زمینه‌ای برای انجام عملیات طوفان الأقصی انجام دهد و صهیونیست‌ها حتی متوجه این اقدامات هم نمی‌شوند.وی افزود: حماس دو سال طرح خود را به‌روز می‌کرد و با آسیب‌شناسی از تجربیات گذشته آن را بهبود می‌بخشید. هرکسی در حماس هم بخشی از این طرح را مطلع بود اما نقشه کلی عملیات را تنها تعداد محدودی می‌دانستند.

تا جایی که رئیس موساد را از ماشین پیاده می‌کنند و به میان ساکنان سرزمین‌های اشغالی می‌برند و می‌گویند به ما پاسخگو باش.طائب اظهار کرد: در جنگ غزه صهیونیست‌ها و آمریکا مغلوب دکترین مقاومت شدند. امروز در جبهه غرب تشدد ایجاد شده و آمریکا نمی‌تواند وحدت ایجاد کند. امروز سلطه‌ رسانه‌ای و فرهنگی هم برای آمریکایی‌ها از دست رفته است و در دانشگاه‌های خود آمریکا و اروپا این ارزش‌های آمریکایی به چالش کشیده می‌شود.مشاور فرمانده کل سپاه تاکید کرد: آخرین بخش این شکست، شکست تمدنی و ارزشی غرب و آمریکاست.

مقاومت اما در مقابل عملیات پیش‌دستانه‌ای انجام داد تا کاری که اسرائیلی‌ها در وقت و ساعت معین به دنبال اجرای آن برای تمام کردن کار غزه و مقاومت بودند. آمریکایی‌ها قرار بود ایران را ضعیف کنند تا مقاومت ضعیف شود اما امروز می‌بینند جنگ صرفاً با حماس و حزب‌الله نیست بلکه کمتر از یک هفته حرکتی جبهه‌ای در منطقه علیه اسرائیل شکل گرفت.وی یادآور شد: امروز تولید قدرت بازدارندگی در برابر استکبار، نمایش جبهه‌ای عمل‌کردن مقاومت است. آمریکایی‌ها برای ورود به سال ۲۰۲۴ در شرایطی قرار دارند که بروز رقابت‌های سیاسی در داخل کشورشان را شاهد باشند.

امروز آمریکا و اسرائیل به دنبال ارائه تصویری از پیروزی بگیرند تا زودتر جنگ را جمع کنند اما هرچه به سمت ثبت آن حرکت می‌کنند این تصویر خراب می‌شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر