مهران محمدی امین

اقتصاد آنلاین/ فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: ماجرای ۳ ماه گذشته به سیستم نشان داده، مسئله اصلاً مثل دفعات قبل نیست و امکان ندارد با شیوه‌های بگیر و ببند مشکل حل شود. *از ان

1401\10\17 17:55:23


عبدی: بالاترین مقام سیاسی دولت، ادبیاتی جز امنیتی- انتظامی بلد نیست

اقتصاد آنلاین/ فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: ماجرای ۳ ماه گذشته به سیستم نشان داده، مسئله اصلاً مثل دفعات قبل نیست و امکان ندارد با شیوه‌های بگیر و ببند مشکل حل شود. *از انتخابات ۹۸ عملاً فعالیت سیاست درون سیستمی بلاموضوع بود؛ به همین دلیل به آقای روحانی گفتم بهترین وقت است که استعفا بدهد.

اقتصاد آنلاین/ فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: ماجرای ۳ ماه گذشته به سیستم نشان داده، مسئله اصلاً مثل دفعات قبل نیست و امکان ندارد با شیوه‌های بگیر و ببند مشکل حل شود.*از انتخابات ۹۸ عملاً فعالیت سیاست درون سیستمی بلاموضوع بود؛ به همین دلیل به آقای روحانی گفتم بهترین وقت است که استعفا بدهد.*قطع ارتباط با جمهوریت و هدف گذاری برای هدایت مردم اشتباهاتی است که مردم در این مملکت با آن مواجهه هستند.

اشکالات سیاست خارجی و اقتصاد از همین نقطه است.*الان در سیستم دو گرایش کاملاً روشن وجود دارد. گرایشی که طرفدار اصلاحات است، بسیار قوی‌تر از گرایش تندرو است، ولی سیستم هنوز به یک نتیجه قطعی نرسیده است که چه باید بکند.*ماجرای ۳ ماه گذشته به سیستم نشان داده که مسئله اصلاً مثل دفعات قبل نیست و امکان ندارد با شیوه‌های بگیر و ببند مشکل حل شود.*بالاترین مقام سیاسی در دولت سیزدهم نیز رویکردش امنیتی-قضایی است، نه سیاسی. او هم ادبیاتی جز امنیتی- انتظامی بلد نیست، در حالی که ما امروز به سیاستمدار نیاز داریم..

.


بازنشر از : آخرین خبر