مهران محمدی امین

1402\10\12 19:36:00


عراقچی: ارتشی که فرماندهان آن را در اتاق خواب‌شان اسیر کنید، دیگر چیزی برایش نمی‌ماند

ایسنا/ دبیر شورای راهبردی روابط خارجی گفت: روند شکست‌های رژیم اسرائیل با مقاومت شروع شد و با عملیات طوفان الاقصی که گنبد آهنین رژیم صهیونیستی را شکست و در پی آن تعداد قابل توجهی اسیر شدند و تعدادی هم کشته شدند، این مقاومت قوی‌تر شده است. ارتشی که فرماندهان آن را در اتاق خواب‌شان اسیر کنید، دیگر چیزی برایش نمی‌ماند و اساسا برای همین هاست که رهبران رژیم اسرائیل واکنش وحشیانه به این عملیات نشان دادند و هنوز هم به هیچ دستاورد قابل توجهی نرسیدند.

دبیر شورای راهبردی روابط خارجی گفت: روند شکست‌های رژیم اسرائیل با مقاومت شروع شد و با عملیات طوفان الاقصی که گنبد آهنین رژیم صهیونیستی را شکست و در پی آن تعداد قابل توجهی اسیر شدند و تعدادی هم کشته شدند، این مقاومت قوی‌تر شده است.

ارتشی که فرماندهان آن را در اتاق خواب‌شان اسیر کنید، دیگر چیزی برایش نمی‌ماند و اساسا برای همین هاست که رهبران رژیم اسرائیل واکنش وحشیانه به این عملیات نشان دادند و هنوز هم به هیچ دستاورد قابل توجهی نرسیدند.«سیدعباس عراقچی» روز سه‌شنبه در نشستی با عنوان «مقاومت در آیینه ادبیات و دیپلماسی» که در «خانه شعر و ادبیات» برگزار شد، درباره دیپلماسی مقاومت محور گفت: این روزها در سالگرد شهادت سردار بزرگ شهید سپهبد قاسم سلیمانی، از او زیاد گفته شده و البته هر چه گفته شود کم است. شخصیت حاج قاسم بسیار عزیز بود و خصوصیات رفتاری بسیار برجسته داشت، اما مهم‌تر از شخصیت او، مکتب اوست، «مکتب شهید سلیمانی».  بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر