مهران محمدی امین

محمد باقر قالیباف سردار حسین اشتری مجلس شورای اسلامی احمدرض رئیس مجلس شورای اسلا

1401\10\17 19:18:09


قالیباف انتصاب «رادان» به عنوان فرمانده کل انتظامی کشور را تبریک گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب فرمانده کل انتظامی جدید کشور را تبریک گفت.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب سردار احمدرضا رادان به عنوان فرمانده کل انتظامی کشور را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای سردار سرتیپ احمدرضا رادان فرماندهی محترم کل انتظامی جمهوری اسلامی انتصاب جنابعالی از سوی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، به فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. بحمدالله جنابعالی دارای سوابق درخشان انقلابی، تعهد و تجارب موفق و ماندگار در آن نهاد ارزشمند می‌باشید و امید است با همت و مدیریت شما شاهد رضایتمندی مردمی در ارتقا امنیت و تأمین آسایش عمومی، افزایش توانمندی‌های انتظامی و امنیتی در حوزه‌های تخصصی این دستگاه حافظ نظم و اقتدار کشور باشیم و با رویکرد جامعه محوری بتوانید افزایش سرمایه اجتماعی برای این نهاد مردم‌پایه را رقم بزنید. ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی و تمامی خدمتگزاران و مجاهدان همیشه هوشیار، صدیق و پرتلاش در بخش‌های مختلف فراجا، شایسته می‌دانم از زحمات ارزشمند سردار حسین اشتری در طول دوران تصدی فرماندهی کل انتظامی جمهوری تقدیر و تشکر نمایم.

همچنین بر آمادگی مجلس شورای اسلامی در جهت همکاری‌های شایسته و راهگشا، به‌منظور رفع کاستی‌ها و خلاءهای قانونی، تقویت جایگاه سازمانی و صیانت از شأن خدمتگزاران آن نهاد مقدس تاکید می‌گردد. محمدباقر قالیباف رئیس‌مجلس‌شورای‌اسلامی. .


بازنشر از : مهر

محمد باقر قالیباف

سردار حسین اشتری

مجلس شورای اسلامی

احمدرض