مهران محمدی امین

1402\10\12 13:39:08


قالیباف: مجلس یازدهم با تصویب قانون خانواده و جمعیت به وظیفه‌ خود در قبال مادران و زنان ایرانی عمل کرد

خانه ملت/ رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه مرد عمل و کارآمد بود، گفت: جوانان و اندیشمندان انقلابی باید تبیین کارآمدی حاج قاسم و روش حل مسئله‌ی او را به صورت جهادی در دستور کار قرار دهند.  محمد باقر قالیباف در نشست علنی امروز (سه شنبه 12 دی ماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: فرا رسیدن سالروز شهادت سردار رشید اسلام مرد میدان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌دارم.

خانه ملت/ رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه مرد عمل و کارآمد بود، گفت: جوانان و اندیشمندان انقلابی باید تبیین کارآمدی حاج قاسم و روش حل مسئله‌ی او را به صورت جهادی در دستور کار قرار دهند. محمد باقر قالیباف در نشست علنی امروز (سه شنبه 12 دی ماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: فرا رسیدن سالروز شهادت سردار رشید اسلام مرد میدان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌دارم.

حاج قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه مرد عمل و کارآمد بود؛ حاج قاسم شجاع بود، مخلص بود، محاسبه‌گر بود ولی در کنار این ویژگی‌های برجسته آنچه او را به طور ویژه متمایز می‌کرد، آن بود که کارآمد بود و می‌توانست راه باز کند و در میدان عمل مشکلات را پشت سر بگذارد. آنچه در همه‌ی این سالها کمتر به آن پرداخته شده است کارآمدی و توان حل مسئله‌ی آن شهید گرانقدر است.رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حاج قاسم در میدان‌های مختلف پیروز بود و توانست امنیت و آرامش را برای مردم ایران رقم بزند؛ این پیروزی‌ها از محاسبه ‌ی دقیق شرایط و پرهیز از شتاب‌زدگی و بی‌ملاحظگی، استفاده از توان مردم، واقع‌گرایی و باور عمیق به سنت‌های الهی برآمده بود. بازار وی افزود: حاج قاسم نه تنها یک الگوی نظامی کم‌نظیر بود که در زیست سیاسی، اجتماعی و‌فرهنگی خود نیز الگوی برجسته ای به شمار می‌رفت. به دلیل باور عمیق به توان و اثربخشی مردم و باور به آرمان‌های اسلام و انقلاب، او در همه‌ی ابعاد وجودی، رشد کرد و رفتار او باید در تمام ابعاد به عنوان الگو تبیین شود.دکتر قالیباف بیان کرد: حاج قاسم امروز در عین شهرت، گمنام است و در عین شناخته بودن، همچنان ناشناس است چرا که بسیاری از ابعاد وجودی او از جمله ابعاد سیاسی و اجتماعی رفتارش و کارآمدی او در حل مسائل مغفول مانده است.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

مردم‌باوری غیرشعاری و خداباوری خالصانه‌ی او پشت انبوهی از تصاویر و پوسترها پنهان مانده است. جوانان و اندیشمندان انقلابی باید تبیین کارآمدی حاج قاسم و روش حل مسئله‌ی او را به صورت جهادی در دستور کار قرار دهند و حاج قاسم را آنگونه که واقعا زندگی میکرد به مردم نشان دهند. رحمت خداوند بر سید شهدای مقاومت و یاران او.مجلس یازدهم با تصویب قانون "خانواده و جمعیت" به وظیفه‌ی خود در قبال مادران و زنان ایرانی عمل کردوی اظهار داشت: همچنین پیشاپیش ولادت حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام الله علیها، روز زن و روز ولادت حضرت امام خمینی را به عموم مردم ایران تبریک می‌گویم.

مجلس یازدهم با تصویب قانون "خانواده و جمعیت" و اولویت دادن به خانواده‌ و مادران در بهره‌مندی از امکانات کشور و همچنین تصویب کلیات قانونی برای حمایت از زنان و مادران ایرانی، پس از سه دوره معطلی در مجالس گذشته، تلاش کرد تا به وظیفه‌ی خود در قبال مادران و زنان و دختران ارجمند و سربلند ایرانی عمل کند.رییس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشور ما زمانی قوی است که مادران ایرانی قوی باشند؛ ایران آنگاه سربلند است که زنان ایرانی در خانه، در محیط کار و در جامعه سربلند و مورد احترام و دارای فرصت رشد باشند و قانون نیز پشتیبان آنها باشد. ان شاء الله با تصویب نهایی قانونی برای ارتقای امنیت زنان، شاهد تحولی جدی در میزان مشارکت فعال مادران و زنان ایرانی در پیشرفت و توسعه‌ی کشور و قدرتمند شدن خانواده ایرانی باشیم.. .


بازنشر از : آخرین خبر