مهران محمدی امین

1401\08\23 22:28:10


قطع میکروفون در «بهارستان» رویه شد؟ / نطق نماینده خرم آباد در انتقاد از بیانیه حمایت ۲۲۷ نماینده از اعدام معترضان ناتمام ماند

قطع میکروفون در «بهارستان» رویه شد؟ / نطق نماینده خرم آباد در انتقاد از بیانیه حمایت ۲۲۷ نماینده از اعدام معترضان ناتمام ماند مجلسفیلمی در شبکه های اجتماعی از قطع میکروفون سخنان نماینده خرمآباد هنگام انتقاد از بیانیه ۲۲۷ نماینده برای درخواست اعدام معترضان ، پربازدید شه است.

مرتضی محمودوند (نماینده خرم آباد و چگنی) دیروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در واکنش به بیانیه اخیر ۲۲۷ نماینده که خواهان اعدام بازداشت‌شدگان اعتراضات اخیر شده‌اند گفت: «هر کسی گفته با معترضین برخورد اعدام و قتل عام صورت بگیرد، غلط اضافی کرده است.» اما بلافاصله صدای میکروفون او توسط رییس مجلس قطع شد اما او برای دقایقی بدون میکروفن و در حالیکه خطاب به هیات رییسه فریاد می‌زد میکروفون را روشن کن، به اعتراض خود ادامه داد! پیش از این نیز صدای معین الدین سعیدی نماینده چابهار در حین سخنرانی اعتراضی در مجلس قطع شده بود.

معین الدین سعیدی نماینده چابهار در حال تذکر به دلیل حوادث زاهدان و خاش بود که میکروفن او را قطع کردند. بیشتر بخوانید: کفایت مذاکرات در «بهارستان» با قطع میکروفون نماینده مجلس! / همه «صداهای مخالف» را هم اینگونه می‌خواهید بشنوید؟ نماینده چابهار در نطق میان دستور: عاملان فاجعه زاهدان باید مجازات شوند / نمک به زخم مردم پاشیدند / آقای رئیسی تا دیر نشده، تدبیر کنید پاسخ تند نایب رئیس مجلس به نطق انتقادی نماینده چابهار درباره رخدادهای زاهدان و خاش نماینده مجلس: هیات رئیسه، برخلاف قانون شفافیت آراء، اسامی ۲۷۷ نماینده امضاکننده بیانیه را اعلام نمی‌کند / قالیباف، متن و اسامی را منتشر کند. .


بازنشر از : خبرآنلاین

مهسا امینی

تجمعات اعتراضی

مجلس یازدهم

اعدام

استان لرستان