مهران محمدی امین

سازمان برنامه و بودجه مجلس یازدهم مجلس شورای اسلامی وزارت ت نماینده مردم شیراز د

1401\09\08 14:29:22


لازم است به معیشت مردم توجه ویژه شود

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: لازم است هر چه بیشتر به معیشت مردم توجه شود، چرا که هزینه خوراک و دارو مدام در حال افزایش است.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا پاک فطرت در جلسه علنی امروز (سه شنبه، ۸ آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: وزارت تعاون باید به آسیب‌دیدگان اجتماعی از جمله معلولان، زنان بی‌سرپرست و معتادان توجه بیشتری کند.

همچنین با توجه به افزایش آسیب‌های اجتماعی، باید توجه بیشتری به پرسنل سازمان بهزیستی شود. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید به پرسنل محیط زیست از جمله محیط‌بانان توجه ویژه شود، چرا که آنان در گرما و سرما جان خود را در کف دست می‌گذارند اما حداقل حقوق را دریافت می‌کنند. وی تاکید کرد: لازم است به آموزش و پرورش به خصوص در مناطق محروم و مدارس جنوب شهرها توجه بیشتری شود، چرا که در این مدارس هزینه‌ای که برای یک دانش‌آموز در طول سال در نظر گرفته می‌شود، کمتر از یک زندانی است در حالی که هر چه به آموزش و پرورش توجه بیشتری شود، آمار زندانیان کاهش می‌یابد.

پاک فطرت گفت: لازم است هر چه بیشتر به معیشت مردم توجه شود، چرا که هزینه خوراک و دارو مدام افزایش می‌یابد و فاصله طبقاتی مردم روز به روز بیشتر می‌شود.. .


بازنشر از : مهر

سازمان برنامه و بودجه

مجلس یازدهم

مجلس شورای اسلامی

وزارت ت