مقاومت کلیدواژه پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها است سپاه الغدیر استان یزد سردار فدوی یزد

1401\07\29 13:17:15


مقاومت کلیدواژه پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها است

یزد- جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه مردم و مسئولان مراقبت کنند تا دشمن نتواند با توطئه چینی به انقلاب اسلامی خدشه وارد کند و بدانید که مقاومت کلیدواژه پیروزی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی صبح جمعه در آئین اختتامیه هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت در یزد اظهار داشت: هنر از ابزارهای کمک کننده به انسان است که آدمی را به سمت خوبی‌ها هدایت می‌کند و می‌تواند حرف خدا و اولیا و انبیای الهی را برای بندگان خدا بازگو کند.

وی با اشاره به آیات قرآن در مورد حزب خدا و شیطان گفت: در قرآن به صورت صریح گفته شده که همیشه حزب خداوند غالب و پیروز است و باید مواظب باشیم در حزب خدا باشیم زیرا در این صورت پیروز خواهیم بود.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: خداوند متعال بندگان خود را بسیار عزیز می‌دارد و جامعه اسلامی ما همواره مورد توجه و عنایت خاص باریتعالی بوده و باید مواظب باشیم تا دشمنان در توطئه‌های خود خدشه‌ای به این نظام الهی وارد نکنند و همیشه گوش به زنگ و مواظب باشیم.

سردار فدوی فتنه اخیر را از جمله مصادیق دشمنی استکبار جهانی علیه دین و ارزش‌های اسلام ناب محمدی است، تصریح کرد: مقاومت در برابر ظالم کلیدواژه پیروزی ایران اسلامی در تمام عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است.

وی با بیان این‌که امروز فرهنگ مقاومت توسط انقلاب اسلامی به بسیاری از کشورهای دنیا صادر شده است، تأکید کرد: امروز شاهدیم که بسیاری از کشورهای جهان در برابر زورگویی آمریکا و دیگران مستکبران ایستادگی می‌کنند.

در هجدهمین جشنواره بین المللی مقاومت در یزد بیش از ۱۲۰ هنرمند از ۱۱ استان کشور حضور داشتند و در فضاهای باز شهر یزد اجرا کردند.


بازنشر از : مهر

سپاه الغدیر استان یزد

سردار فدوی

یزد

ارشاد یزد

یزد- جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه مردم و مسئولان مراقبت کنند تا دشمن نتواند با توطئه چینی به انقلاب اسلامی خدشه وارد کند و بدانید که مقاومت کلیدواژه پیروزی است.


تعمیر پکیج دیواری