مهران محمدی امین

1402\11\07 04:04:11


مهرآئین: می‌خواستم کاندید مجلس بشوم، وزارت اطلاعات گفت حق کاندیداتوری نداری وگرنه از زندگی ساقطت می‌کنیم!

صدا و سیما/ بخشی از مناظره جمشیدی و مهرآئین در برنامه جریان که از آنتن زنده تلویزیون پخش شد:*جمشیدی: ما متفاوت‌ستیزی نداریم ؛در همه زمینه‌ها تکثر وجود دارد. ما یک نشریه حزب‌اللهی انقلابی تمام عیار در ده سال گذشته نداشتیم ولی ده‌ها نشریه برای جریان لیبرال دموکرات داشتیم/ اگر جریانی سیاسی از نظر اجتماعی ورشکسته شده، جامعه آن را حذف کرده، نه حاکمیت*مهرآئین: این تکثر یک تکثر مصنوعی است؛ این همه نیروی سیاسی مخالف چرا در زندان اند؟ در سال ۹۴ می‌خواستم کاندید انتخابات مجلس بشوم؛ وزارت اطلاعات من را احضار کرد و گفت حق کاندیداتوری نداری وگرنه از زندگی ساقطت می‌کنیم.

صدا و سیما/ بخشی از مناظره جمشیدی و مهرآئین در برنامه جریان که از آنتن زنده تلویزیون پخش شد:*جمشیدی: ما متفاوت‌ستیزی نداریم ؛در همه زمینه‌ها تکثر وجود دارد.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .
# سامسونگ - # samsung - # تعمیر یخچال سامسونگ

ما یک نشریه حزب‌اللهی انقلابی تمام عیار در ده سال گذشته نداشتیم ولی ده‌ها نشریه برای جریان لیبرال دموکرات داشتیم/ اگر جریانی سیاسی از نظر اجتماعی ورشکسته شده، جامعه آن را حذف کرده، نه حاکمیت*مهرآئین: این تکثر یک تکثر مصنوعی است؛ این همه نیروی سیاسی مخالف چرا در زندان اند؟ در سال ۹۴ می‌خواستم کاندید انتخابات مجلس بشوم؛ وزارت اطلاعات من را احضار کرد و گفت حق کاندیداتوری نداری وگرنه از زندگی ساقطت می‌کنیم. بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر