مهران محمدی امین

1401\06\30 13:32:17


نباید به بیت‌المال آسیب برسد. هنجارشکنی در هر کشوری محکوم است

نمایندگان رشت در مجلس شورای اسلامی اقدام اغتشاشگران در آسیب به اموال عمومی و هنجارشکنی را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳۰ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: مردم متدین و انقلابی گیلان مراقب باشند دشمنان از احساسات آنان سوءاستفاده نکنند.

وی با بیان اینکه کشور به آرامش نیاز دارد، تصریح کرد: از دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی انتظار می‌رود مراقب باشند که به بیت‌المال آسیب نرسد. در هر کشوری پلیس حافظ امنیت است در ادامه جلسه، محمدرضا احمدی در تذکری شفاهی، گفت: نگذارید رشادت‌های پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شود. هنجارشکنی در هر کشوری محکوم است.

در هر کشوری پلیس حافظ امنیت است. نگذارید عده‌ای معلوم الحال به بهانه‌های مختلف زحمات پلیس را نادیده بگیرند. نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اغتشاش در هر کشوری محکوم است، به ویژه در شهر رشت که اغتشاشگران آسیب‌هایی به مساجد، آمبولانس‌ها و مردم ولایتمدار و نیروهای پلیس وارد کرده اند.

ما این اقدامات را به شدت محکوم می‌کنیم. وی گفت: ما ملت بزرگ ایران تا جان در بدن داریم، پای ولایت و خون شهدا ایستاده ایم. برخی افراد چه در داخل و چه در خارج به بهانه‌های مختلف از جمله درگذشت فردی، کینه‌های نهفته خود را افشا کرده اند..

.


بازنشر از : مهر

محمدرضا احمدی

جبار کوچکی نژاد

صحن مجلس

اغتشاش