مهران محمدی امین

1402\10\12 19:36:02


نصیحت رهبر انقلاب به دختر سردار سلیمانی چه بود؟

فارس/ در ابتدای دیدار خانواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با رهبر انقلاب که در آستانه‌ی چهارمین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در روز یکشنبه (دهم دی‌ماه) برگزار شد، زینب سلیمانی (فرزند شهید سلیمانی) گزارشی از کارهای فرهنگی و هنری انجام گرفته برای انتقال خصلت‌های شهید به نسل جوان بیان کرده و از حضرت آیت‌الله خامنه‌‌ای درخواست می کند که برایش نصیحتی داشته باشند. رهبر انقلاب در بخشی از سخنانشان در پاسخ به این درخواست می فرمایند: «حالا این خانم ( زینب سلیمانی) گفتند به ما یک نصیحتی بکنید؛ خیلی خب، همین نصیحت: در کارهایتان اخلاص داشته باشید؛ یعنی نگذارید شائبه‌ی منیّت در انگیزه‌های شما و در کارهای شما دخالت کند؛ اخلاص یعنی فقط برای خدا [کار کردن].

 در ابتدای دیدار خانواده سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با رهبر انقلاب که در آستانه‌ی چهارمین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی که در روز یکشنبه (دهم دی‌ماه) برگزار شد، زینب سلیمانی (فرزند شهید سلیمانی) گزارشی از کارهای فرهنگی و هنری انجام گرفته برای انتقال خصلت‌های شهید به نسل جوان بیان کرده و از حضرت آیت‌الله خامنه‌‌ای درخواست می کند که برایش نصیحتی داشته باشند.رهبر انقلاب در بخشی از سخنانشان در پاسخ به این درخواست می فرمایند: «حالا این خانم ( زینب سلیمانی) گفتند به ما یک نصیحتی بکنید؛ خیلی خب، همین نصیحت: در کارهایتان اخلاص داشته باشید؛ یعنی نگذارید شائبه‌ی منیّت در انگیزه‌های شما و در کارهای شما دخالت کند؛ اخلاص یعنی فقط برای خدا [کار کردن].

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

آنجایی که می‌بینید شائبه‌ی منیّت است، پس بکشید؛ یعنی انسان کار را ترک کند، بهتر از این است که کار را برای دیده شدن انجام بدهد. این یک نکته است؛ نکته‌ی اخلاص در ایشان.» بازار. .


بازنشر از : آخرین خبر