مهران محمدی امین

ایسنا/ سفیر کشورمان در عراق ضمن خوش آمدگویی به نخست وزیر این کشور گفت: امیدوارم هیات عراقی اوقات خوشی را در تهران سپری کند. محمدکاظم آل صادق، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در

1401\09\08 15:56:26


واکنش سفیر ایران در عراق به سفر السودانی به تهران

ایسنا/ سفیر کشورمان در عراق ضمن خوش آمدگویی به نخست وزیر این کشور گفت: امیدوارم هیات عراقی اوقات خوشی را در تهران سپری کند. محمدکاظم آل صادق، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در صفحه توییتر خود ضمن خوش آمد گویی به محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق در سفر ش به تهران نوشت که از دولت السودانی تشکر می کنم که دعوت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران را پذیرفت.

سفیر کشورمان در عراق ضمن خوش آمدگویی به نخست وزیر این کشور گفت: امیدوارم هیات عراقی اوقات خوشی را در تهران سپری کند.محمدکاظم آل صادق، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد در صفحه توییتر خود ضمن خوش آمد گویی به محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق در سفر ش به تهران نوشت که از دولت السودانی تشکر می کنم که دعوت ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران را پذیرفت.وی نوشت که امیدوارم هیات عراقی اوقات خوشی را در تهران سپری کند.آل صادق همچنین نوشت که همه ما در راستای تقویت روابط به منظور تحقق منافع مشترک تلاش می کنیم.به گزارش ایسنا، محمد شیاع السودانی که پس از روی کار آمدنش در مقام نخست‌وزیری عراق برای نخستین بار به یک کشور غیرعربی سفر کرده است، صبح امروز(سه شنبه) وارد تهران شد..

.


بازنشر از : آخرین خبر