مهران محمدی امین

ایسنا/ یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تعویق بررسی سوال یکی از نمایندگان مجلس از وزیر ارتباطات در صحن علنی خبر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار کرد: وزیر ارتباطات و فناوری ا

1401\08\16 20:13:19


وزیر ارتباطات: کره جنوبی‌ام، نمی‌توانم به مجلس بیایم

ایسنا/ یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تعویق بررسی سوال یکی از نمایندگان مجلس از وزیر ارتباطات در صحن علنی خبر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نامه‌ای به مجلس اعلام کرده که به دلیل سفر به کره جنوبی نمی‌تواند در جلسه علنی فردا (سه شنبه) برای پاسخ به سوال یکی از نمایندگان حاضر شود لذا طرح سوال به هفته آینده موکول شد.

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تعویق بررسی سوال یکی از نمایندگان مجلس از وزیر ارتباطات در صحن علنی خبر داد.حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نامه‌ای به مجلس اعلام کرده که به دلیل سفر به کره جنوبی نمی‌تواند در جلسه علنی فردا (سه شنبه) برای پاسخ به سوال یکی از نمایندگان حاضر شود لذا طرح سوال به هفته آینده موکول شد.طبق برنامه هفتگی مجلس، سوال مجتبی رضاخواه نماینده تهران از عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دستور کار سه شنبه مجلس قرار داشت..

.


بازنشر از : آخرین خبر