مهران محمدی امین

1401\06\16 14:34:07


وزیر پیشنهادی کار دو تابعیتی است؟ . معاون پارلمانی رئیسی واکنش نشان داد

وزیر پیشنهادی کار دو تابعیتی است؟ / معاون پارلمانی رئیسی واکنش نشان داد مجلسمهر نوشت : حسینی در رابطه با ادعای دو تابعیتی بودن زاهدی‌وفا، گفت: مطالب کذبی را در داخل و خارج از کشور منتشر کرده‌اند. واقعیت آن است که زاهدی وفا برای تحصیل به خارج از کشور رفته بوده و سپس به ایران بازگشت. همچنین گفته شد که پسر او در اروپا بوده؛ در صورتی که آقای زاهدی‌وفا اصلاً اولاد ذکور ندارد؛ اینها برای تخریب یک چهره علمی است.

سید محمد حسینی معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: «محمد هادی زاهدی وفا» به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده و او از جهت علمی، اخلاقی و … از طرف رئیس جمهور تأیید و انتخاب شدند.

وی افزود: زاهدی‌وفا دکتری اقتصاد دارد و با اقتصاد اسلامی نیز به خوبی آشنا است؛ همچنین سال‌ها رئیس دانشکده اقتصاد بوده و برخی نمایندگان مجلس و مسئولان فعلی از شاگردان او بوده‌اند. معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اضافه کرد: زاهدی‌وفا همچنین در شورای‌های مختلف شستا و موضوعات مختلف دیگری حضور داشته و اشراف خوبی به مسائل اقتصادی کشور دارد. او هم در وزارت‌خانه و هم در تیم دولت می‌تواند شخص مؤثر و موفقی باشند.

امیدوارم نمایندگان مجلس با رأی بالا او را به عنوان وزیر انتخاب کنند. البته به دلیل اینکه نمایندگان در تعطیلات هستند فرصت کمتری برای جلسه با کمیسیون‌ها داریم. حسینی در رابطه با ادعای دو تابعیتی بودن زاهدی‌وفا، گفت: مطالب کذبی را در داخل و خارج از کشور منتشر کرده‌اند.

واقعیت آن است که زاهدی وفا برای تحصیل به خارج از کشور رفته بوده و سپس به ایران بازگشت. همچنین گفته شد که پسر او در اروپا بوده؛ در صورتی که آقای زاهدی‌وفا اصلاً اولاد ذکور ندارد؛ اینها برای تخریب یک چهره علمی است. بیشتر بخوانید: سکوت «پاستور» ، اطلاع رسانی «بهارستان» / گزینه پیشنهادی رئیسی به مجلس برای تصدی وزارت کار کیست ؟ نماینده مجلس : پنج ماه از سال گذشت و هنوز افزایش حقوق بازنشستگان بلاتکلیف است / سرپرست وزارت کار حتی حاضر نیست ۱۰ دقیقه‌ با نمایندگان مجلس جلسه بگذارد ۲۱۲۲۰.

.


بازنشر از : خبرآنلاین

سیدابراهیم رئیسی

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

محمدهادی زاهدی وفا

دولت سیزدهم

سیدمحمد حسینی