مهران محمدی امین

1401\08\23 19:30:07


کی روش درباره نتایج احتمالی تیم ملی به رئیسی چه گفت؟ / عکس یادگاری ملی پوشان فوتبال با رئیسی پیش از پرواز به قطر

کی روش درباره نتایج احتمالی تیم ملی به رئیسی چه گفت؟ / عکس یادگاری ملی پوشان فوتبال با رئیسی پیش از پرواز به قطر دولتمنیبان نوشت: رئیس جمهور با قدردانی از تلاش های بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در مسیر اماده سازی برای آوردگاه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای ملی‌پوشان فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت کرد.

بازیکنان، کادر فنی و مسئولان وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال پس از برگزاری آخرین دور از تمرینات خود در کمپ تیم ملی، با حضور در دفتر رئیس جمهور، با سید ابراهیم رئیسی دیدار کردند و با او عکس یادگاری گرفتند.

اعضای تیم ملی فوتبال امروز راهی دوحه خواهند شد تا از فردا و با ملحق شدن لژیونرها که مستقیم به دوحه می روند، تمرینات خود را در قطر پیگیری کرده و برای رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ آماده شوند. در این دیدار وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال و وحید امیری، علیرضا بیرانوند، رامین رضائیان و مرتضی پورعلی‌ گنجی به نمایندگی از اعضای تیم ملی فوتبال به بیان نظرات، دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود پرداختند. رئیسی نیز در سخنانی با قدردانی از تلاش های بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در مسیر اماده سازی برای آوردگاه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، برای ملی‌پوشان فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت کرد.

در این جلسه سیدابراهیم رییسی خطاب به بازیکنان و کادر فنی گفتند: با وحدت و همدلی و موفقیت تیم ملی در جام جهانی به دنبال شادی دل مردم ایران باشید. کی‌روش هم در واکنش به صحبت‌های رییس جمهور گفت: ما تمام تلاشمان را در این مدت برای موفقیت کردیم؛ نتیجه با خداست. بیشتر بخوانید : رئیسی به وزیر خارجه ماموریت ویژه داد / پیش‌بینی و پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی در جام جهانی ۲۰۲۲.

.


بازنشر از : خبرآنلاین

سیدابراهیم رئیسی

جام جهانی 2022 قطر