مهران محمدی امین

1401\08\23 15:48:26


گزارش الجزیره از حمله ایران به چند نقطه در کردستان عراق: یک نفر کشته و 10 نفر زخمی شدند

شفقنا/ الجزیره به نقل از منابع محلی گزارش داد که حمله ایران به چند نقطه در خاک کردستان عراق یک کشته و چند زخمی برجای گذاشته است. به گزارش الجزیره، در پی اصابت موشک های ایران به مقر یک حزب کردی-ایرانی در شهر کویه در نزدیکی اربیل، مرکز منطقه خودمختار کردستان در شمال عراق، حداقل یک نفر کشته شد.

شفقنا/ الجزیره به نقل از منابع محلی گزارش داد که حمله ایران به چند نقطه در خاک کردستان عراق یک کشته و چند زخمی برجای گذاشته است.به گزارش الجزیره، در پی اصابت موشک های ایران به مقر یک حزب کردی-ایرانی در شهر کویه در نزدیکی اربیل، مرکز منطقه خودمختار کردستان در شمال عراق، حداقل یک نفر کشته شد.به گفته طارق حیدری شهردار کویه، حمله روز دوشنبه 10 نفر را مجروح کرده است.

خبرگزاری‌های ایران تائید کرده‌اند که سپاه پاسداران در نخستین ساعات روز دوشنبه این حملات را انجام داده است.یک گروه کردی ایرانی در توییتر خود اعلام کرد که سپاه پاسداران با 6 فروند پهپاد یک پایگاه حزب کومله در سلیمانیه و یک پایگاه حزب دمکرات کردستان ایران در نزدیکی اربیل را با چهار موشک هدف قرار داده است.در سپتامبر، سپاه پاسداران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد تا زمانی که پایگاه‌های «گروه‌های تروریستی» برداشته نشود و مقامات منطقه «به تعهدات خود عمل نکنند» این عملیات ادامه خواهد داشت.. .


بازنشر از : آخرین خبر