مهران محمدی امین

1401\06\16 14:58:48


۲۹۷۲ هکتار از اراضی ملی و دولتی استان مرکزی رفع تصرف شده است

اراک - رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: سال گذشته در استان یک هزار و ۴۰۴ هکتار از اراضی ملی و یک هزار و ۵۶۸ هکتار از اراضی دولتی رفع تصرف شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالمهدی موسوی، صبح چهارشنبه در جلسه شورای قضائی استان مرکزی اظهار کرد: وفاق، همدلی و تعاملی که در حلقه مدیریتی استان وجود دارد ظرفیت مناسبی برای رفع مشکلات امنیتی، اجرایی و قضائی ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه در استان مرکزی با مشکلات امنیتی مواجه نیستیم، گفت: استان مسائل امنیتی بسیار مهم و حساسی چون مجتمع آب سنگین را دارد که معمولاً شورای تأمین با تعامل و هم افزایی مدیران استان در زمینه پیشگیری تصمیم‌گیری و اقدام می‌کند. رئیس کل دادگستری استان مرکزی ادامه داد: استان مرکزی استانی اقتصادی، تولیدی و کارگری است و در راستای عملیاتی کردن شعار سال و تأمین امنیت معیشتی خانواده، دستگاه قضائی با تعامل و همکاری مجامع و ضابطین قضائی، مدیران دستگاه‌های اجرایی رفع موانع تولید و مشکلات صنایع و جامعه کارگری استان را پیگیری می‌کند. حجت الاسلام موسوی با اشاره به رویکرد برخورد با فساد و سالم سازی در ستاد اقتصاد مقاومتی استان عنوان کرد: یک هزار و ۴۰۴ هکتار از اراضی ملی و یک هزار و ۵۶۸ هکتار از اراضی دولتی استان رفع تصرف و سه میلیون لیتر سوخت قاچاق، در استان توقیف شده است و ضمن برخورد با مجرمین ۲ هزار میلیون ریال از معوقات بانکی به صندوق بازگشته است..

.


بازنشر از : مهر

اراک

دادگستری استان مرکزی

دستگاه قضایی

عبد المهدی موسوی