۳۳۰ میلیون توییت توسط ۶۵۰ هزار نفر زده شد؛ اینقدر فضا خراب شد که عده‌ای فریب خوردند معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: در اغتشاشات اخیر روش‌ها بسیار خشن، حرفه‌ای، با برنامه‌ریز

1401\07\29 14:31:11


۳۳۰ میلیون توییت توسط ۶۵۰ هزار نفر زده شد؛ اینقدر فضا خراب شد که عده‌ای فریب خوردند

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: در اغتشاشات اخیر روش‌ها بسیار خشن، حرفه‌ای، با برنامه‌ریزی و حساب شده بود.

سیدجلال حسینی شامگاه چهارشنبه در نشست صمیمی با اصحاب رسانه شهرستان آران و بیدگل با اشاره به دشمنی‌ها علیه انقلاب اسلامی طی ۴ دهه گذشته اظهار داشت: اندیشه اسلامی با ظهور انقلاب اسلامی در مقابل اندیشه غیردینی ایستادگی کرد و نتیجه آن امروز شکست ابرقدرت‌های شرق و غرب است.

وی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۰ یک اندیشه انقلابی روی کار آمد، افزود: انقلابی یعنی کسی که به خدا اعتماد داشته باشه و دستور خدا را اطاعت کند و از این رو مسلمان هم می‌تواند غیر انقلابی باشد.

حسینی با بیان اینکه خدا در قرآن کفار را معرفی می‌کند، تصریح کرد: یه عده‌ای از کفار دنبال منافع مادی هستند و خداوند می‌فرماید اگر کفاری باشند که دنبال زندگی خود هستند و آن‌ها نمی‌خواهند بر شما استیلا داشته باشند، ارتباط با آن‌ها مشکلی ندارد و این مهم همانند دو کشور روسیه و چین است.

وی با بیان اینکه در دسته دیگر کفار اگر بخواهند فرهنگ و تمدن و زندگی ما را تحت فشار قرار دهند نباید ارتباط داشت، تاکید کرد: قدرت‌های غربی جلو ما ایستادند، ولی ما به خدا اعتماد داشتیم و داریم و دشمن فهمید اگر این تفکر انقلابی عمل شود ایران را نمی‌توانند متوقف کنند.

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مهم این است که دولت بتواند اعتماد مردم را جلب کند، افزود: تمرکز اصلی دشمن در حال حاضر بر جنگ روایت‌ها است و از طرف دیگر نیز فضای مجازی در دست دشمن است.

وی با بیان اینکه بیشترین حملات در طول تاریخ در یک موضوع انجام شد، ابراز داشت: ۳۳۰ میلیون توییت توسط ۶۵۰ هزار نفر انجام شد و اینقدر فضا خراب می‌شود که عده‌ای فریب می‌خورند و فتنه اخیر این بار خشن‌تر بود.

حسینی گفت: در این فتنه روش‌ها بسیار خشن، حرفه‌ای، با برنامه‌ریزی و حساب شده بود، اما بصیرت موجب شد مردم از اغتشاش‌گران استقبال نکنند.


بازنشر از : منبع: تسنیم

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: در اغتشاشات اخیر روش‌ها بسیار خشن، حرفه‌ای، با برنامه‌ریزی و حساب شده بود.


چراغ استخری و چراغ مگنتی