مهران محمدی امین

1401\08\23 23:10:13


۳۸ نفر از بازداشتی‌های حوادث اخیر سیستان و بلوچستان آزاد شدند

زاهدان- با تحقق قول رئیس هیئت اعزامی از سوی رهبر معظم انقلاب به سیستان و بلوچستان، تعدادی از بازداشتی‌های حوادث اخیر این استان آزاد شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش تعداد ۳۸ نفر از افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهر زاهدان مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که طی روزهای آینده نیز نزدیک به ۴۰ نفر دیگر از زندانی‌های حوادث اخیر مورد عفو قرار گرفته و آزاد خواهند شد. بنابراین گزارش، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری صبح امروز در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفته بود: کسانی که در این قضایا خطاهای کمی داشتند و در بازداشت هستند به‌زودی با محبت رهبری آزاد خواهند شد که این موضوع عصر امروز محقق شد و ۳۸ نفر تاکنون از بازداشت شدگان هفته‌های اخیر آزاد شدند. نماینده اعزامی مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در خصوص قضایای اخیر تدابیری اتخاذ شده که بند بند مصوبات آن در حال اجراست و تدابیر مکمل در خصوص قصورها و ترک فعل‌های احتمالی هم اتخاذ خواهد شد..

.


بازنشر از : مهر

محمدجواد حاج علی اکبری

بازداشت

آزادی زندانیان

زاهدان