1401\11\16 00:08:02


یک مینی گیم The Last of Us 2 به دلیل نقاشی آرم نازی توسط یک تستر از بازی حذف شد

گیم فا/ یکی از مینی گیم‌های زیبا The Last of Us 2 در حین توسعه توسط ناتی داگ حذف شد، زیرا یک تستر با استفاده از آن یک سواستیکا یا آرم نازی کشیده بود. این مینی گیم به بازیکنان این آزادی را می‌داد تا در نقش اوون نقاشی بکشند و مخاطب مورد نظر، شخصیت ابی بود.

گیم فا/ یکی از مینی گیم‌های زیبا The Last of Us 2 در حین توسعه توسط ناتی داگ حذف شد، زیرا یک تستر با استفاده از آن یک سواستیکا یا آرم نازی کشیده بود.این مینی گیم به بازیکنان این آزادی را می‌داد تا در نقش اوون نقاشی بکشند و مخاطب مورد نظر، شخصیت ابی بود. به جای کامل کردن نقاشی ابی، یک نفر از تسترها نماد بدنام نازی‌ها را طراحی کرد! این خبر توسط آنتونی واکارو (Anthony Vaccaro)، طراح اصلی ناتی داگ فاش شد. مینی گیم به این شکل طراحی شده بود که اوون شروع به نقاشی طرح کلی می‌کند و سپس کنترل به بازیکن داده می‌شود تا شکاف‌ها را پر کند.پس از توضیح جزییات مینی گیم، واکارو ادامه داد که در اولین تست خارجی بازی، یک نفر یک [سواستیکا] کشید تا ببیند آیا واقعا می‌تواند چنین کاری انجام دهد یا خیر. به دنبال این اتفاق، ناتی داگ مینی گیم نقاشی را با مینی گیم تیر و کمان عوض کرد.اگرچه این مینی‌ گیم نتوانست وارد نسخه نهایی شود، اما مینی‌ گیم گیتار با موفقیت به دست بازیکنان رسید و امکان اجراهای خلاقانه‌ و باورنکردنی از آهنگ‌های محبوب را فراهم کرد. در حالی که The Last of Us 2 یک پایان باز داشت و فضایی را برای ساخت دنباله باقی می‌گذاشت، اما تضمینی برای ساخت قسمت سوم وجود ندارد، زیرا ناتی داگ فکر می‌کند بازی دوم پایان بسیار خوبی دارد.
بازنشر از : آخرین خبر

گارنو آرت - فروش لوازم هنری

گارنوآرت، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری ،لوازم هنرهای سنتی و نوین ، کتاب ، آموزش و لوازم التحریر با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !
واتس آپ: 09014831818 - تلفن: 02191311818
وب سایت گارنو آرت - فروش لوازم هنری