خبرهای مرتبط با اصناف

صِنف یا رَسته انجمنی است که از سوی گروهی از افراد دارای یک حرفه و پیشه تشکیل می‌شود تا از این راه به بهبود کیفیت و بالابردن سطح کیفی مجموعهٔ واحدها، در کنار تعیین تدابیری برای مقابله با تخلفات، و همچنین انجام وظیفهٔ اطلاع‌رسانی دربارهٔ اتفاقات حوزه‌های مر

خبرهای اخیر از اصناف

معضل دستمزد، کارکنان پست سلطنتی انگلیس را به خیابان‌ها کشاند

مهر/ رسانه ها گزارش دادند: در ادامه اعتراضات اصناف در انگلیس بر سر حقوق و در واکنش به افزایش تورم، بیش از ۱۱۵ هزار نفر از کارکنان شرکت پست سلطنتی این کشور دست به تظاهرات زدند. به گزارش  دیلی‌میل، در ادامه اعتراضات اصناف در انگلیس بر سر حقوق و در واکنش به افزایش تورم، بیش از ۱۱۵ هزار نفر از کارکنان شرکت پست سلطنتی این کشور دست به تظاهرات زدند.
بیشتر از این خبر

بر انتخابات اتحادیه‌ها نظارت بیشتری شود

یک نماینده مجلس گفت: از اصناف، اتاق ایران، فرمانداری و استانداری مشهد می خواهیم نسبت به انتخابات اتحادیه ها نظارت بیشتری داشته باشند.
بیشتر از این خبر

وضعیت بهداشتی اصناف و اماکن تهران ساختارمند می‌شود

دادستان تهران گفت: به منظور نظارت بر نحوه فعالیت اصناف، کمیته‌ای با رویکرد اصلاح وضعیت ساختاری و بهداشتی اصناف در دادستانی تهران تشکیل می‌شود.
بیشتر از این خبر

 دلالان پیش از دولت، محصول کشاورزان را می‌خرند . دلالان نقد و دولت نسیه !

 دلالان پیش از دولت، محصول کشاورزان را می‌خرند / دلالان نقد و دولت نسیه ! کشاورزیایلنا نوشت :رئیس اتاق اصناف کشاورزی ایران خاطر نشان کرد: تعلل دولت در پرداخت مطالبات باعث شد دلال‌ها ارزان‌تر از نرخ مصوب کیلویی ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان از کشاورزان خریداری کنند. خرید دلال‌ها نقدی است این در حالیست که دولت ۱۰ تا ۳۰ روز زمان می‌برد که مطالبات کشاورزان را پرداخت کند و از آنجایی‌که کشاورز برای امرار معاش نیاز به نقدینگی دارد نمی‌تواند منتظر دریافتی دولت باشد و راضی به فروش محصول با نرخ پایین‌تر می‌شود.
بیشتر از این خبر

چرا کارتخوان مغازه‌ها غیب می‌شوند؟. توضیح رییس اتاق اصناف درباره دریافت مالیات از دستگاه‌های کارتخوان

چرا کارتخوان مغازه‌ها غیب می‌شوند؟/ توضیح رییس اتاق اصناف درباره دریافت مالیات از دستگاه‌های کارتخوان بازرگانیدر حالی گزارش‌ها حاکی از کاهش ۵ درصدی ارزش معاملات ثبت شده در مجموع کارتخوان‌های فعال و دایر سراسر کشور حکایت دارد که تحلیلگران دلیل اصلی این موضوع را ترس فروشندگان از رقم‌های مالیاتی می‌دانند.
بیشتر از این خبر