خبرهای مرتبط با عبدالناصر همتی

AbdolNaser-Hemmati

عبدالناصر همتی (زادهٔ ۱۳۳۶ در کبودرآهنگ، همدان) سیاستمدار اصلاح‌طلبو اقتصاددان ایرانی است. او هجدهمین رئیس بانک مرکزی ایران بود و هم اکنون به عنوان استاد دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران فعالیت می‌کند. وی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ ایران بود که با کسب حدود ٪۱۰ آرا در رتبهٔ سوم قرار گرفت.

خبرهای اخیر از عبدالناصر همتی

ناگفته‌های همتی؛ می‌توانستم انتخابات را به دور دوم بکشانم

ایسنا/ عبدالناصر همتی با گذشت بیش از یکسال از انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در مصاحبه‌ای به بیان جزئیاتی از روند حضورش در آن انتخابات پرداخته و واکنش‌های حسن روحانی، حسن خمینی، اسحاق جهانگیری و محمد خاتمی را نسبت به اعلام کاندیداتوری‌اش را با طول و تفصیل شرح داده است. او در این گفت‌وگو هم تاکید می‌کند که کاندیدای اصلاح‌طلبان نبوده و هم معتقد است که نباید وی را نماد وضع موجود تلقی کرد.
بیشتر از این خبر

همتی: آقایان، صیانت نکنید! معیشت میلیون‌ها ایرانی وابسته به اقتصاد دیجیتال است

انتخاب/ همتی به مصوبه شورای عالی فضای مجازی واکنش نشان داد. عبدالناصر همتی، رییس سابق بانک مرکزی در توئیتی در واکنش به تصویب بخش مهمی از طرح صیانت در شورای عالی فضای مجازی نوشت: آقایان! صیانت نکنید! معیشت میلیون ها ایرانی وابسته به اقتصاد دیجیتال است.
بیشتر از این خبر

همتی در واکنش به اظهارات رئیسی: پاکت دربسته که در مناظره تقدیم شد، لیست بدهکاران دانه درشت بانکی بود نه صادرکنندگان!

همتی در واکنش به اظهارات رئیسی: پاکت دربسته که در مناظره تقدیم شد، لیست بدهکاران دانه درشت بانکی بود نه صادرکنندگان! مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : دوشنبه, 14 شهریور 1401 20:19 عبدالناصر همتی، رییس سابق بانک مرکزی به سخنان دیروز رییس جمهوری مبنی بر عدم انتشار نام بدحسابان واکنش نشان داد و نوشت که پاکت دربسته که در مناظره تقدیم شد، لیست بدهکاران دانه درشت بانکی بود نه صادرکنندگان!به گزارش انتخاب، "عبدالناصر همتی" رییس سابق بانک مرکزی با انتشار مطلبی در کانال شخصی خود تحت عنوان «جهت یادآوری» نوشته است: «اسامی رسماً درچند مرحله به قوه قضاییه ارسال شد. برخی از متخلفین بازداشت وبخشی از ارزها نیز برگشت
بیشتر از این خبر

واکنش همتی به طعنه دیروز رئیسی

آخرین خبر/ رئیس کل سابق بانک مرکزی و کاندیدای ریاست جمهوری 1400 با انتشار ویدئوی اظهارات دیروز رئیس جمهور به طعنه رئیسی واکنش نشان داد. عبدالناصر همتی در کانال تلگرامی اش نوشت:جهت یادآوری:اسامی رسماً درچند مرحله به قوه قضائیه ارسال شد.
بیشتر از این خبر

پاسخ همتی به دولت: درک‌تان می‌کنم؛ آمارسازی کردید و یک‌باره ادعا کردید «۲۰٪ تورم را کاهش دادید»

پاسخ همتی به دولت: درک‌تان می‌کنم؛ آمارسازی کردید و یک‌باره ادعا کردید «۲۰٪ تورم را کاهش دادید» مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : پنج شنبه, 10 شهریور 1401 18:31 عبدالناصر همتی، رئیس کل اسبق بانک مرکزی در توییتی نوشت: یکباره فهمیدند تورم را۲۰٪ کاهش داده‌اند! به دروغ می‌گویند۳سال پیش همتی نگذاشت آمار تورم اعلام شود! جهت اطلاعتان؛ ۱۵ ماه است دربانک مرکزی نیستم؛تا حالا خواب بودید؟ مگر مرکز آمار مبنا نبود؟ درک‌‌تان میکنم؛لابد لازم است که آمارسازی می‌کنید. راستی، مردم باشما در مورد تورم هم‌ نظرند؟ انتخاب  
بیشتر از این خبر