خبرهای مرتبط با دونالد ترامپ

Donald Trump

دونالد جان ترامپ (: Donald John Trump؛ زادهٔ ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶) یک سیاستمدار آمریکایی است که بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ چهل و پنجمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا بود.

خبرهای اخیر از دونالد ترامپ

شکاف در حزب جمهوری‌خواه؛ احتمال ادای شهادت پنس درباره ترامپ

فارس/ معاون ریاست جمهوری سابق آمریکا گفت، در صورت دعوت کنگره این کشور از او برای ایراد شهادت درباره حمله ششم ژانویه 2021 به ساختمان کنگره علیه رئیس سابق خود آن را بررسی خواهد کرد. در ادامه گزارش‌هایی که از وجود شکاف میان «مایک پنس»، معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا با «دونالد ترامپ» حکایت دارند، پنس برای ادای شهادت در خصوص حوادث ۶ ژانویه ۲۰۲۱ در صورت صدور احضاریه از سوی کنگره ابراز آمادگی کرده است.
بیشتر از این خبر

تمام سعی خود را می‌کنم که ترامپ وارد کاخ سفید نشود

نماینده جمهوری‌خواه پس از شکست در رای‌گیری درون‌حزبی جمهوری‌خواهان تأکید کرد تمام تلاشش را به کار می‌گیرد که رئیس‌جمهور سابق آمریکا بار دیگر وارد کاخ سفید نشود.
بیشتر از این خبر

منتقد سرشناس ترامپ از راهیابی به انتخابات ۲۰۲۲ باز ماند

ایرنا/ «لیز چنی»، دختر دیک چنی، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا، در رای‌گیری درون حزبی جمهوری‌خواهان برای انتخاب نامزد این حزب در انتخابات میان دوره ای کنگره از دیگر هم حزبی مورد تائید ترامپ شکست خورد. به گزارش امروز رویترز، شکست  لیز چنی از این وکیل منابع طبیعی نشاندهنده یک پیروزی بزرگ برای ترامپ در کارزار بیرون راندن جمهورخویاهان هوادار استیضاح وی از کنگره است.
بیشتر از این خبر

ترامپ: پلیس آمریکا با من مثل جنایتکاران رفتار کرد!

ترامپ می‌گوید اف‌بی‌آی پاسپورت‌هایش را پس داد، اما ماموران پلیس مانند جنایکاران با او رفتار کرده اند.
بیشتر از این خبر

چرا ترامپ سه پاسپورت دارد؟

فرارو/ در تازه‌ترین افشاگری که درباره یورش نیرو‌های پلیس فدرال (اف بی‌آی) به عمارت مارالاگو منتشر شد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور پیشین آمریکا اعلام کرد که سه گذرنامه وی از جمله اسناد و مدارک و اوراقی بوده‌اند که توسط ماموران اف بی‌آی در جریان جستجوی هفته گذشته ضبط شده اند. به گزارش نیوزویک، ترامپ روز دوشنبه در پلتفرم رسانه اجتماعی خود با نام Truth Social نوشت: «شگفت‌انگیز است! در یورش اف بی‌آی به مارالاگو آنان سه پاسپورت‌ام (که یکی منقضی شده) را به همراه چیز‌های دیگر دزدیدند.
بیشتر از این خبر