خبرهای مرتبط با محمود احمدی نژاد

Mahmoud-Ahmadinejad

محمود احمدی‌نژاد (زادهٔ ۱۳۳۵ در آرادان) سیاستمدار ایرانی است که از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۲ ششمین رئیس‌جمهور ایران بود. وی همچنین از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶ اولین استاندار اردبیل و از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ شهردار تهران بود. او هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دانش‌یار دانشگاه علم و صنعت ایران است.

خبرهای اخیر از محمود احمدی نژاد

اختلاف و اشتراک مسکن مهر و ملی

اکو ایران/  محموداحمدی نژاد تلاش کرد در دولتش بیش از ۲ میلیون واحد مسکونی بسازد. طرحی که با اما و اگرهای زیادی روبه رو بود.
بیشتر از این خبر

پاسخ ضرغامی به انتقادات از رئیسی درخصوص ابقای برخی مدیران قبلی

آخرین خبر/ عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برخی از آقای رئیسی انتقاد می‌کنند که چرا برخی مدیران قبلی که بانی وضع موجود هستند ابقا شده‌اند. معتقدم آدم ارزشمندی که در گذشته خدمت کرده‌اند، فارغ از اینکه در دولت روحانی یا احمدی‌نژاد یا خاتمی بوده‌اند، هیچ اشکالی ندارد که بمانند.
بیشتر از این خبر

توصیه روزنامه اصولگرا: اگر تحریم ها برداشته شد، پول ملت را مثل دوره احمدی نژاد خرج نکنید

توصیه روزنامه اصولگرا: اگر تحریم ها برداشته شد، پول ملت را مثل دوره احمدی نژاد خرج نکنید دولتروزنامه خراسان نوشت:اگرچه به طور مکرر گفته شده که یکی از دلایل شکست یا احیای برجام گره زدن اقتصاد و معیشت مردم به آن است اما از این واقعیت نباید چشم پوشید که در صورت پایندگی غرب و آمریکا به تعهدات برجامی در عرصه بین المللی گشایش های اقتصادی برای کشور فراهم و فرصت هایی ایجاد و از هزینه ها کاسته خواهد شد.
بیشتر از این خبر

سود چندصد میلیارد تومانی مافیای فروش فیلترشکن . فیلترینگ در خدمت کیست ؟

سود چندصد میلیارد تومانی مافیای فروش فیلترشکن / فیلترینگ در خدمت کیست ؟ دولتآرمان امروز نوشت:  «فیلترینگ» در طی سال‌های اخیر به تنها ابزار دولت‌ها برای مقابله با سایت‌هایی است که محتوای آنها به مزاق‌شان خوش نمی‌آید. در زمان انتخاب مجدد محمود احمدی‌نژاد به‌عنوان ریاست جمهوری کشورمان در سال ۸۸ و در یک اقدام بی‌سابقه، وزیر وقت ارتباطات اقدام به فیلترینگ گوگل، gmail ، یوتیوب نمود.
بیشتر از این خبر

روزنامه اعتماد:عوامل فساد ساختاری در اقتصاد، از دولت احمدی نژاد شکل گرفت. چرا حتی یک نفر در این سالها از تخلفات فولاد مبارکه شکایت نکرد؟

روزنامه اعتماد:عوامل فساد ساختاری در اقتصاد، از دولت احمدی نژاد شکل گرفت/ چرا حتی یک نفر در این سالها از تخلفات فولاد مبارکه شکایت نکرد؟ دولتعباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:گزارش تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه، فارغ از سوگیری و اشکالات بسیار زیادی که داشت و هنوز رسمی هم نشده، بازتاب‌های جالبی داشت. یکی از آنها ورود برخی از آقایان دولتی و رسانه‌های منسوب به دولت بود که می‌خواستند بگویند این تخلفات مربوط به دولت قبل است و نه این دولت و به نوعی مسوولیت را متوجه دولت قبل و خود را تبرئه کنند.
بیشتر از این خبر