خبرهای مرتبط با عیسی زارع‌پور

Eisa Zarepour

عیسی زارع‌پور ، از ۳ شهریور ۱۴۰۰ تاکنون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در دولت سید ابراهیم رئیسی است. وی همچنین استادیار دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران است.

خبرهای اخیر از عیسی زارع‌پور

اینترنت کودک و نوجوان بزودی رونمایی می‌شود

اقتصاد آنلاین/ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی از اینترنت کودک و نوجوان در آینده نزدیک خبر داد.    عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اختتامیه سی و ششمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور، اظهار کرد: معتقدم اگر بخواهیم چند وزارتخانه مهم دولت را نام ببریم، در صدر آنها، آموزش و پرورش است چون سرمایه انسانی را برای کشور تأمین می‌کند.
بیشتر از این خبر

اینترنت کودک به زودی راه اندازی می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: خانواده‌ها در صورت تمایل می‌توانند این سرویس را درخواست کنند که طی آن کودک تنها به یک لیست سفید و تعداد مشخصی سایت تعیین شده از سوی والدین دسترسی دارد.
بیشتر از این خبر

پیشبینی آذری جهرمی از نقشه تندروها برای اعمال محدودیت‌های شدید اینترنتی

خبرآنلاین/ با توجه به اختلالات شدید اخیر در سرعت اینترنت و دسترسی به شبکه‌های اجتماعی، بازخوانی سخنان وزیر ارتباطات دولت دوازدهم خالی از لطف نیست؛ جایی که آذری جهرمی از نقشه گسترده برای قطع دائمی اینترنت خبر داد. .
بیشتر از این خبر

40 گیگ اینترنت رایگان دهک‌های 1 تا 3 فعال شد (+جدول اپراتورها)

40 گیگ اینترنت رایگان دهک‌های 1 تا 3 فعال شد (+جدول اپراتورها) مجموعه: اخبار تکنولوژی معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از فعال‌سازی بسته ۴۰ گیگابایتی اینترنت برای افراد مشمول سه دهک اول یارانه‌بگیر خبر داد. به گزارش ایسنا، یکی از وعده‌های دولت سیزدهم تسهیل در کسب‌وکارهای اینترنتی و افزایش سرعت اینترنت بود، به‌نوعی که رئیس جمهوری وعده اینترنت رایگان برای اقشار ضعیف و با سرعت بالا را داده بود و وزیر ارتباطات هم یکی از برنامه‌هایش را رساندن فیبر نوری به تک‌تک خانه‌های مردم، اجرای پروژه فیبر در منزل و سرعت‌های چند گیگی اینترنت اعلام کرد
بیشتر از این خبر

وزیر ارتباطات: سرعت اینترنت افزایش یافته است

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با بیان اینکه سرعت اینترنت افزایش یافته است، ضمن اظهار بی اطلاعی از میزان دقیق این افزایش، آن را به طور متوسط حدود ۲۷ مگابیت بر ثانیه اعلام کرد.
بیشتر از این خبر