خبرهای مرتبط با محمد جواد ظریف

Mohammad Javad Zarif

محمدجواد ظریف خوانساری (زادهٔ ۱۷ دی ۱۳۳۸) دیپلمات ایرانی است که در دولت یازدهم و دوازدهم سمت وزیر امور خارجه را بر عهده داشت.او همچنین از اعضای شورای عالی جمعیت هلال‌احمر و دانشیار دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران است

خبرهای اخیر از محمد جواد ظریف

ظریف: ایران ما سوگوار است/ امیدوارم گفت‌وگو را ادامه دهیم

ایلنا/ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه سابق کشورمان و عضو شورای روابط خارجی با انتشار متنی در حساب کاربری اینستاگرامی خود به حوادث اخیر واکنش نشان داد. متن پیام ظریف به این شرح است:دوستان سلامامروز خانواده‌های بسیاری سوگوار قربانیان بی‌گناه خشونت بزدلانه تروریستی در بارگاه شاهچراغ شیراز و جان‌باختگان خشونت‌های هفته‌های اخیر از تهران تا زاهدان و از مشهد تا کردستان‌اند.
بیشتر از این خبر

ظریف، پیام به دانشجویان دانشگاه شریف را تکذیب کرد

خبرآنلاین/ وزیر خارجه سابق ایران اعلام کرد: پیامی که بنام اینجانب به دانشجویان گرانقدر دانشگاه شریف پخش شده ساختگی، سراپا نادرست. محمدجواد ظریف، وزیرخارجه سابق در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پیامی که بنام اینجانب به دانشجویان گرانقدر دانشگاه شریف پخش شده ساختگی، سراپا نادرست و تنها نمایشگر آرزوهای آشفته نویسندگان آن است.
بیشتر از این خبر

چرا تحریم کانادا به ظریف رسید؟

آرمان ملی/ آرمان ملی نوشت :«اتاوا علیه میانه‌روها در تهران»؛ جمله‌ای که ‌می‌توان از وضع تحریم‌های‌کانادا علیه محمدجواد ظریف و علی‌لاریجانی نوشت. هرچند ایران و کانادا در مقطع فعلی در قطع روابط دیپلماتیک قرار دارند اما قطع روابط نمی‌تواند بهانه‌ای برای وضع تحریم‌های غیرمنطقی علیه مقامات تهران باشد که هیچ خط و ربطی با مسائل به اصطلاح حقوق بشری در ایران ندارند.
بیشتر از این خبر

ظریف: دانشجو بتواند حرفش را بزند نشانه قدرت ماست

جماران/ محمدجواد ظریف و ابوترابی فرد در نشست استادان دانشگاه تهران با رئیس این دانشگاه در خصوص حوادث اخیر به بیان دیدگاه های خود پرداختند. ظریف گفت: باید ببینیم روایتی که مردم از ما دارند و روایتی جهان از ما دارد چه هستند.
بیشتر از این خبر

ظریف: دانشجو بتواند حرفش را بزند نشانه قدرت ماست

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد و محمدجواد ظریف در نشست استادان دانشگاه تهران با رئیس این دانشگاه در خصوص حوادث اخیر به بیان دیدگاه های خود پرداختند.
بیشتر از این خبر