خبرهای مرتبط با محمد مخبر

Mohammad Mokhber

محمد مخبر دزفولی (زادهٔ ۱۳۳۴) مدیر ارشد اجرایی و سیاستمدار ایرانی است که هم‌اکنون به‌عنوان معاون اول رئیس‌جمهور ایران فعالیت می‌کند. او پیش از این ریاست ستاد اجرایی فرمان امام، معاونت بازرگانی و حمل و نقل بنیاد مستضعفان، ریاست هیئت مدیره بانک سینا و معاونت استانداری خوزستان را بر عهده داشته‌است. او همچنین پیش از فعالیت در بنیاد مستضعفان، در سِمت معاون اجرایی و مدیر عامل شرکت مخابرات خوزستان و مدیر عامل شرکت مخابرات دزفول مشغول بوده‌است.

خبرهای اخیر از محمد مخبر

قالیباف: جوانان باید پیشتازان جنگ اقتصادی باشند

ایسنا/ رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان امروز باید پیشتازان و پیش‌آهنگان جنگ اقتصادی باشند، عنوان کرد: ثبات و امنیت اقتصادی با همت جوانان، مردم و کارآفرینان کشور فراهم خواهد شد.  محمدباقر قالیباف پنجشنبه ۲۷ مردادماه در دومین یادواره شهدای عملیات رمضان، شهدای استادیوم قدس و گرامیداشت سالروز حضور سپهبد حاج قاسم سلیمانی در این استان، بیان کرد: وقتی از عملیات رمضان سخن می‌گوییم به سخن شهید سلیمانی می‌رسیم که این عملیات را در عمل نزدیک‌ترین عملیات به کربلا و شرایط آنجا می‌دانست.
بیشتر از این خبر

«قالیباف» از نمایندگان آزاده مجلس تجلیل کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز از نمایندگان آزاده تجلیل و قدردانی کرد.
بیشتر از این خبر

«قالیباف» از نمایندگان آزاده مجلس تجلیل کرد

مهر/ رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز از نمایندگان آزاده تجلیل و قدردانی کرد. محمد رشیدی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۲۶ مردادماه) مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان جنگ تحمیلی به کشور، اسامی نمایندگان آزاده را قرائت کرد تا در جایگاه هیئت رئیسه قرار گیرند.
بیشتر از این خبر

قالیباف: ایران تا همیشه قدردان آزادگان سرافراز خواهد بود

خانه ملت/ محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (چهارشنبه، 26 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با بیان اینکه بیست و ششم مرداد ماه، سالروز ورود آزادگان سرافراز در سال 1369 به میهن اسلامی را گرامی می دارم و به همین مناسبت به روان پاک سید آزادگان، مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی فرد درود می فرستم، گفت: جمعیت آزادگان و خانواده های صبور آنان، ذخیره های ارزشمند کشور هستند که آرامش و آسایش بهترین سال های عمر خود را فدای حفظ ایران اسلامی و امنیت مردم کردند و ایران تا همیشه قدردان آزادگان سرافراز خواهد بود؛ دوام توفیق این عزیزان را از خداوند متعال مسألت می کنم. .
بیشتر از این خبر

آغاز نشست غیرعلنی مجلس درباره مذاکرات هسته‌ای با حضور امیرعبداللهیان، باقری، اسلامی، کمالوندی و شمخانی

خانه ملت/ رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش زنگ پایان نشست علنی امروز نهاد قانونگذاری را به صدا در آورد.  محمدباقر قالیباف زنگ پایان نشست علنی امروز (چهارشنبه 26 مردادماه) مجلس شورای اسلامی را راس ساعت 11 و 5 دقیقه به صدا درآورد.
بیشتر از این خبر