خبرهای مرتبط با علی لاریجانی

Ali larijani

خبرهای اخیر از علی لاریجانی

تکذیب دریافت شهریه دلاری از دانشجویان ایرانی. دختر لاریجانی صرفا در دانشگاه تدریس می‌کند

سخنگوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر منتشر شده در فضای مجازی درباره دریافت شهریه دلاری از دانشجویان ایرانی را تکذیب کرد.
بیشتر از این خبر

تسلیت آملی لاریجانی در پی درگذشت آیت الله مصطفوی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت آیت الله حاج سیدحسن سعادت مصطفوی را تسلیت گفت.
بیشتر از این خبر

آخرین برنامه انتخاباتی اصلاح‌طلبان به روایت صوفی

خبر سراسری/ علی صوفی گفت: لاریجانی به عنوان یک اصولگرا معتدل شناخته می شود و در میان اصلاح طلبان و اردوگاه اصلاح طلبی تعریف نمی‌شود. جلسات اخیر روحانی و خاتمی در ابهام کامل برگزار می شود و جزئیاتی از گفت‌وگوهای آنها منتشر نشده است.
بیشتر از این خبر

پیام غیبت علی لاریجانی در جلسات اصلاح‌طلبان

نامه نیوز/ پس از گذشت یکسال از دولت رئیسی و احتمال بدست آمدن نتیجه در برجام گویا اصولگرایان سنتی به این نتیجه رسیده اند که اصلاح طلبان دیگر شانسی برای حضور در قدرت ندارند. پس از پایان ریاست جمهوری روحانی بنظر می‌رسد دیگر تا مدت‌ها از او خبری نباشد، اما پس از مدتی اخباری مبنی بر دیدار‌های او با برخی وزرا سابق و فعالین رسانه‌ای مطرح گردید و گمانه زنی‌ها در رابطه با دیدار‌های روحانی شروع شد که مهم‌ترین این دیدار‌ها با حضور سیدمحمد خاتمی، علی لاریجانی، محمدرضا باهنر و سیدحسن خمینی برگزار می‌شد که گویای ایجاد نزدیکی اصولگرایان سنتی با اصلاح طلبان دست راستی بود.
بیشتر از این خبر

سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه برای تقدیم به رهبر انقلاب آماده شد

فارس/ بررسی بندهای پیشنهادی برای سیاست‌های کلی برنامه هفتم توسعه در مجمع تصویب و به پایان رسید و به زودی برای بررسی نهایی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی تقدیم می‌شود.  جلسه فوق العاده امروز پنجشنبه (3 شهریور) مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت‌الله  آملی لاریجانی و با حضور رئیس قوه قضائیه و اعضای مجمع برگزار شد.
بیشتر از این خبر