صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

کشف یک تن کیک و سوهان قاچاق در الیگودرز

کد خبر 2067 1399-01-26 00:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده انتظامی الیگودرز گفت: یک تن کیک و سوهان قاچاق، فاسد و فاقد مجور بهداشتی از یک دستگاه اتوبوس در این شهرستان کشف و ضبط شد.
کشف یک تن کیک و سوهان قاچاق در الیگودرز


سرهنگ عباس محمدی فرمانده انتظامی الیگودرز اعلام کرد: ماموران ایست بازرسی نیروی انتظامی الیگودرز  ۱۴۵ کارتن کیک و ۸۸ کارتن سوهان فاقد مجوز بهداشتی به مقدار یک تن را از یک دستگاه اتوبوس کشف و ضبط و تحویل شبکه بهداشت نمودند .
وی همچنین  از کشف دو محموله قاچاق در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در ایست و بازرسی خمه این شهرستان دو محموله شامل سه هزارو ۸۲۴ لیتر سم تقویت کننده گل و گیاه قاچاق فاقد مجوز به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال که از اصفهان به الیگودرز بارگیری شده بود و یک دستگاه  کامیون حامل چهار هزارو ۲۶۵ کیلوگرم تخم مرغ بدون مجوز به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال که از اصفهان به دهلران در حرکت بود توقیف و محموله های آنها ضبط شد. وی گفت: در این راستا دو نفر نیز  بازداشت و برای طی مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.
الیگودرز به دلیل قرار گرفتن در کریدر شرق به غرب معبر اصلی بشمار می آید که جدیت نیروی انتظامی در مبارزه با کالای قاچاق موجب آمار بالای کشفیات در این خصوص شده است. 
شهرستان الیگودرز یکی از شهرستان‌های استان لرستان است در در شرق این استان قرار گرفته‌است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


تیتر های خواندنی