صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

واژگونی آمبولانس بیمارستان ارزوئیه کرمان

کد خبر 2311 1399-01-26 19:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارزوئیه گفت: آمبولانس بیمارستان ارزوئیه هنگام بازگشت از اعزام بیمار به مرکز استان دچار حادثه شد.
واژگونی آمبولانس بیمارستان ارزوئیه کرمان


مرتضی امیری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارزوئیه گفت: بر اثر بارندگی و لغزنده بودن جاده اصلی بافت به کرمان، آمبولانس بیمارستان شهرستان ارزوئیه  واژگون شد.
او افزود: این حادثه درحین برگشت از کرمان رخ داد و در زمان وقوع بیمار وپرستار درآمبولانس حضور نداشتند وبیمار به همراه پرستار اعزامی در مرکز استان پذیرش شده بودند.
امیری بیان داشت: این حادثه ساعت ۴ بامداد رخ داد و راننده آمبولانس اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه آی سی یو بیمارستان خاتم الانبیاء بافت بستری شده و حال عمومی مساعدی ندارد.
آمبولانس بیمارستان ارزوئیه روز گذشته ساعت ۴ بامداد از این شهرستان برای نجات بیمار بد حال ناشی از خون ریزی معده به مرکز استان عزیمت کرده است و بعد از پذیرش بیمار در حین برگشت در مسیر برگشت کرمان به بافت واژگون  و راننده آمبولانس هم مصدوم شد.
ارزوئیه در فاصله ۲۶۰ کیلومتری از مرکز استان کرمان قرار دارد و به دلیل نبود برخی امکانات برای درمان برخی بیماران حاد مجبور به اعزام آنان به مرکز استان کرمان است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید