صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

نجات جان جوان بیرجندی توسط سرباز فداکار

کد خبر 2315 1399-01-26 19:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند گفت: سرباز فداکار شهرستان بیرجند فردی را از غرق‌شدگی حتمی نجات داد.
نجات جان جوان بیرجندی توسط سرباز فداکار


علیرضا فولادی فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر اینکه یک خودروی سواری در رودخانه حدفاصل چهکند و سپاه گیر کرده و نیاز به کمک دارد بلافاصله تیم گشتی کلانتری 14 شهرستان بیرجند به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان داشت: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک خودروی پراید که از سمت چهکند به سمت سپاه انصارالرضا(ع) در حال حرکت بوده به‌دلیل خاموش شدن خودرو و طغیان آب، در داخل رودخانه گیر کرده و راننده خودرو در حال غرق شدن است.
فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند افزود: سرتیم گشت کلانتری 14 بلافاصله موضوع را به نیروهای امدادی و هلال‌احمر اعلام کرد ولی با توجه به نبود زمان و امکان هر لحظه غرق‌شدن راننده خودرو، سرباز وظیفه‌شناس پلیس با فداکاری به داخل رودخانه رفته و راننده 26 ساله خوردو را از مرگ حتمی نجات داد.
فولادی تصریح کرد: با حضور نیروهای هلال‌احمر خودرو به بیرون از رودخانه هدایت شد و مردم و شهروندان از این اقدام خداپسندانه و شجاعت مأموران گشت پلیس تقدیر کردند.
وی با بیان اینکه راننده و سرنشین گشت پلیس که با فداکاری به این جوان بیرجندی جانی دوباره بخشیدند مورد تقدیر قرار گرفتند، تصریح کرد: پلیس با جانفشانی در همه مأموریت‌ها حاضر می‌شود و در صورت امدادخواهی شهروندان به یاری مردم شتافته و امدادرسانی می‌کند.
شهرستان بیرجَند در استان خراسان جنوبی ایران واقع شده‌است.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید