صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

رئیس جمهوری که از مردم دلجویی کرد و ایستاده برای کادر درمان کف زد _ عکس

کد خبر 2358 1399-01-27 08:31
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس جمهور فرانسه ضمن دلجویی از مردم کشورش مقابل کادر درمان بیمارستان از آنها تشکر کرد و ایستاده با رعایت فاصله گذاری اجتماعی آنها را تشویق کرد.
رئیس جمهوری که از مردم دلجویی کرد و ایستاده برای کادر درمان کف زد _ عکس


 
روز گذشته امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در پی کم کاری برای مقابله با کرونا ویروس در شبکه تلویزیونی این کشور حاضر شد و رسما از مردم کشورش عذرخواهی کرد.
به گزارش دیلی میل، امانوئل مکرون رئیس جمهور، در برابر چشمان 36.7 میلیون تماشاچی تلویزیونی از ملت فرانسه به خاطر قصور در آمادگی برای مقابله با کروناویروس عذرخواهی کرد. به گزارش گاردین مکرون همچنین اعلام کرده است که اعمال محدودیت ها تا 11 می ادامه خواهد داشت و گفت که از آن هنگام کار گشایش موسسات آموزشی بشکل تدریجی و آرام آرام آغاز خواهد شد و دولت از حال اقدامات ایمنی را برای محافظت از کادر آموزشی و کودکان به اجرا خواهد گذاشت. اما کلیۀ اماکن محل اجتماع چون سینماها، تئاترها، رستوران ها و کافه ها همچنان بسته خواهند ماند. رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که مرزها با کشورهای غیراروپائی همچنان بسته خواهند ماند.وی  یادآوری کرد که هدف از این محدودیت ها حفظ سلامتی افراد است که سرمایه ای پر ارزش تر از همۀ دیگر ملاحظات به حساب می آید و از همین روست که «قرارها و تدبیرات تا کنون بکار بسته شده باید اکیداً دنبال شود». امانوئل مکرون تاکید کرد «این تمهیدات هر چه دقیق تر بکار بسته شود، زندگی های بیشتری نجات می دهیم.
کاخ الیزه همچنین تصاویری از رئیس جمهور این کشور منتشر کرد که در در بیمارستان مرکزی پاریس ایستاده و برای پرستاران کف می زند که واکنش های بسیاری در میان مردم فرانسه داشته است.
 
لحظه عذرخواهی مکرون از ملت فرانسه
 
310 310
 

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی