صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / راه و مسکن

پرواز به کدام کشورها برقرار است؟

کد خبر 2453 1399-01-27 14:05
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
با گسترش ویروس کرونا و حضور برخی از شهروندان ایرانی در سایر کشورها، تعدادی از این هموطنان درخواست بازگشت به کشور را دارند که بر همین اساس، تقاضای برقراری پرواز به هما ارائه شده است.
پرواز به کدام کشورها برقرار است؟


با گسترش ویروس کرونا و حضور برخی از شهروندان ایرانی در سایر کشورها، تعدادی از این هموطنان درخواست بازگشت به کشور را دارند که بر همین اساس، تقاضای برقراری پرواز از سوی وزارت امورخارجه با تأیید وزارت بهداشت به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" ارائه شده است.
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) اعلام کرد با گسترش ویروس کرونا و حضور برخی از شهروندان ایرانی در سایر کشورها، تعدادی از این هموطنان درخواست بازگشت به کشور را دارند که بر همین اساس، تقاضای برقراری پرواز از سوی وزارت امورخارجه با تأیید وزارت بهداشت به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" ارائه شده است.
در این راستا تقاضا برای برقراری پرواز جهت انتقال هموطنان از کشور هندوستان به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ارائه شده که بر اساس برنامه ریزی انجام شده از سوی "هما"، یک پرواز در روز جمعه ۲۹ فروردین ماه سال جاری (۱۷ آپریل) از فرودگاه بمبئی به فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.
این پرواز در ساعت ۱۴:۱۰ (به وقت محلی) از فرودگاه بمبئی پرواز و در ساعت ۱۷:۳۰ وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) می شود. هموطنان جهت تهیه بلیت می توانند با شماره تلفن های ۲۲۰۴۷۰۷۰_ ۲۲۰۲۱۰۲۵(۹۱۲۲)، دفتر فروش "هما" در بمبئی تماس بگیرند.
پروازهای کویت به اصفهان و اهواز
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" همچنین از انجام دو پرواز از فرودگاه کویت به فرودگاه های اهواز و اصفهان جهت انتقال هموطنان خبر داد و اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، اولین پرواز از فرودگاه کویت به مقصد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، در ساعت ۱۵:۳۰ (به وقت محلی) امروز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه سال جاری (۱۵ آپریل) انجام می شود. این پرواز در ساعت ۱۸:۳۰ وارد فرودگاه اصفهان می شود.
پرواز دوم نیز در روز پنج شنبه ۲۸ فروردین ماه سال جاری (۱۶ آپریل) از فرودگاه کویت به مقصد فرودگاه اهواز انجام می شود. این پرواز در ساعت ۱۵ فرودگاه کویت را ترک و در ساعت ۱۷:۵۵ در فرودگاه اهواز به زمین می نشیند. مسافران جهت تهیه بلیت این پروازها می توانند با شماره تلفن دفتر فروش "هما" در کویت، ۰۰۹۶۵۲۲۰۲۴۱۰۵ تماس بگیرند.
جزئیات پروازهای آنکارا و استانبول به تهران
این شرکت هواپیمایی همچنین در خصوص بازگشت ایرانیان مقیم ترکیه به کشورمان با پروازهای فوق العاده هما اعلام کرد: ضمن هماهنگی با سفارت ایران در آنکارا و دریافت مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه، پرواز به فرودگاه های آنکارا و استانبول را برای انتقال هموطنان به کشور برنامه ریزی کرده است.
بر اساس اعلام هما، دو پرواز برای انتقال هموطنان از ترکیه برنامه ریزی شده است که اولین پرواز از فرودگاه استانبول به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می شود.
این پرواز در ساعت ۲۲:۰۵ (به وقت محلی) روز ۲۷ فروردین ماه سال جاری (۱۵ آپریل) انجام و در ساعت ۲:۴۰ بامداد روز ۲۸ فروردین ماه وارد فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) می شود.
پرواز دوم از ترکیه نیز از فرودگاه آنکارا در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی روز پنج شنبه ۲۸ فروردین ماه (۱۶ آپریل) به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام می شود.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / راه و مسکن


تیتر های خواندنی