صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ در آمریکا می‌شود

کد خبر 148230 1400-05-16 18:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
دبیر مطبوعاتی و مشاور سابق رئیس جمهور پیشین آمریکا اعلام کرد که ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ در کشورش خواهد شد.
ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ در آمریکا می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «شان اسپایسر» دبیر مطبوعاتی و مشاور سابق رئیس جمهور پیشین آمریکا امروز شنبه اعلام کرد که «دونالد ترامپ» نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ در این کشور خواهد شد.
دبیر مطبوعاتی و مشاور سابق «دونالد ترامپ» این سخنان را در جریان رونمایی از کتاب تازه اش درباره «جو بایدن» و «کامالا هریس» رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور آمریکا رسانه ای کرد.
وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد که سیاست دولت جو بایدن در ماه های اخیر به ویژه در موضوعاتی مانند مهاجرت، ترامپ را ترغیب کرده تا به انتخابات میان دوره‌ای ۲۰۲۲ هم فکر کند.
این در حالیست که رئیس جمهور پیشین آمریکا ۱۰ تیر ماه در مصاحبه ای تصمیم نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ این کشور را رسانه ای کرد.
ترامپ در پاسخ به «شان هانتی» مجری فاکس نیوز درباره نامزدی در انتخاباتریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ گفت: بله. نه اینکه من آن را بخواهم. کشور به آن نیاز دارد. ما باید مواظب کشور باشیم. اینکه دائماً باید جنگید و همیشه مبارزه کرد، شادی آور نیست.
رئیس جمهور پیشین آمریکا در سخنان خود تأکید کرد که هزینه های کشورش در جنگ افروزی در غرب آسیا به میلیاردها دلار رسیده است و اکنون وضعیت دراین منطقه فاجعه بار است.
مجری برنامه در ادامه گفت: جدی می گویم، دیدیم که جو بایدن در نشست گروه ۷ فلج شده بود، دیدیم که چگونه تقلا می کرد تا بتواند ارتباط برقرار کند. آیا شما ناتوانی ذهنی او را دیدید؟
ترامپ در پاسخ گفت: اطراف بایدن را انسان های بدجنس اما باهوشی گرفته اند. در مناظره ها هم او نبود که با من مبارزه می کرد. او را بیدار می کردند و می گفتند که از خواب بلند شود و حرف بزند.


کلمات کلیدی »از پرونده ها بخوانید
» ترامپ: من نبودم، ۱۰۰ میلیون تن از کرونا می‌مردند
» روسیه‌هراسی «بایدن» ناشی از شکست احتمالی دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۲ آمریکا است
مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


تیتر های خواندنی