صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / خودرو

پراید ۱۷ میلیون تومان گران شد قیمت جدید ساینا، تیبا و کوییک جدول

کد خبر 154099 1400-06-05 21:42
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
گزارش‌ها از بازار خودرو حاکی از رشد ۱۷ میلیون تومانی قیمت پراید در طول یک ماه گذشته دارد.
پراید ۱۷ میلیون تومان گران شد قیمت جدید ساینا، تیبا و کوییک جدول


افزایش قیمت خودرو در بازار همچنان ادامه دارد؛ تا جایی که با وجود رکود شدید خرید و فروش خودرو، قیمت ها به صورت جهشی بالا می رود.
به نظر می رسد عامل اصلی التهاب در بازار خودرو، افزایش قیمت دلار باشد. دلار در روزهای اخیر کانال ۲۸ هزار تومان را به خود دید و در حال حاضر ۲۷ هزار و ۸۹۹ تومان قیمت دارد.
در این شرایط، گزارش ها از بازار خودرو نشان می دهد که قیمت پراید۱۱۱ تا ۱۵۶ میلیون تومان افزایش یافته است. این رقم حاکی از آن است که در بازه یک ماه گذشته قیمت پراید ۱۱۱ با افزایش ۱۷ میلیون تومانی روبه رو شده است.

در این میان، قیمت پراید ۱۳۱ در بازار ۱۴۰ میلیون تومان، پراید ۱۳۲ حدود ۱۳۴ میلیون تومان و پراید ۱۵۱ حدود ۱۵۰ میلیون تومان بود.
گزارش ها از بازار خودرو همچنین نشان می دهد قیمت ساینا EX دنده ای مدل سال ۱۴۰۰ با افزایش ۱۷ میلیون تومانی در مدت یک ماه گذشته مواجه شده است. این خودرو در حال حاضر ۱۶۴ میلیون تومان قیمت دارد.
تیبا هاچ بک EX مدل سال ۱۴۰۰ نیز در بازار ۱۶۳ میلیون قیمت دارد. این خودرو یک ماه قبل با قیمت ۱۳۹ میلیون تومان به فروش می رفت.
در این میان کوئیک دنده ای مدل سال ۱۴۰۰ در یک ماه گذشته رشد ۱۵ میلیون تومانی را تجربه کرده است. این خودرو در بازار ۱۷۳ میلیون تومان قیمت دارد.
بازنشر از خبرفـوری

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / خودرو