صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

مدیرعامل هما رفت/ رئیس سازمان هواپیمایی، سرپرست ایران ایر شد

کد خبر 170826 1400-09-20 20:34
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
در پی کناره گیری مدیرعامل هما، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با حفظ سمت، به عنوان سرپرست شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
مدیرعامل هما رفت/ رئیس سازمان هواپیمایی، سرپرست ایران ایر شد

به گزارش خبرنگار مهر، در پی اتمام مأموریت علیرضا برخور از مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، محمد محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، به سرپرستی ایران ایر منصوب شد.
در همین خصوص رضا جعفر زاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری به خبرنگار مهر گفت: طی حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی محمد محمدی‌بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با حفظ سمت به سرپرستی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
پیش از این خبر استعفای مدیرعامل سابق ایران ایر در پی بروز مشکلات مالی و سختی در پرداخت حقوق پرسنل هما، منتشر شده بود که با مخالفت وزیر راه و شهرسازی روبه رو شد؛ اما با اتمام دوره مدیرعاملی برخور، وزیر راه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری را موقتاً تا تعیین مدیرعامل جدید به سرپرستی هما منصوب کرد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


خبر جدید درباره مرحله دوم یارانه کمک معیشتی
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: دومین مرحله پرداخت یارانه، برای تمام افرادی که در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست بازبینی خود را ثبت کرده بودند، واریز شد.

ایران شریک تجاری مطمئن روسیه است/ توسعه همکاری در بخش انرژی
معاون نخست وزیر روسیه با تبیین توافق‌های صورت گرفته میان ایران و روسیه گفت: جمهوری اسلامی ایران شریک دیرینه و مطمئن تجاری و اقتصادی روسیه است و روابط دو کشور در بالاترین سطح سیاسی است.

اقدام دولت یونان، دزدی دریایی است
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: اقدام یونان نسبت به نگه داشتن کشتی با پرچم جمهوری اسلامی ایران و توقیف بار آن، واکنش نشان داد و آن را دزدی دریایی دانست.

ایران و روسیه ۳ سند همکاری امضا کردند
ایران و روسیه پس از دیدار جواد اوجی،‌ وزیر نفت و الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه سه سند همکاری امضا کردند


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید