صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

پوتین: فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده‌ایم

کد خبر 1017 1399-01-20 00:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس‌جمهور روسیه با بیان "فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده‌ایم" گفت: باید از اشتباهات دیگر کشورها در برخورد با ویروس کرونا پرهیز کنیم.
پوتین: فعلا به اوج بحران کرونا نرسیده‌ایم


به گزارش روسیاالیوم، ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه گفت که بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا تاکنون به اوج خود نرسیده است.
وی امروز سه شنبه طی نشستی درباره تحولات مربوط به ویروس کرونا گفت: هنوز به اوج بحران ویروس کرونا نرسیده‌ایم و باید از تجارب کشورهای دیگر استفاده کنیم.
رئیس‌جمهور روسیه اظهار داشت: پرهیز از اشتباهاتی که دیگران در زمینه ویروس کرونا مرتکب شده اند و درس گرفتن از این اشتباهات امری بسیار مهم است.
پوتین تصریح کرد: اقداماتی که باید در رابطه با بحران ویروس کرونا انجام دهیم باید متناسب با خطرناک بودن وضعیت ناشی از این بحران باشد و مهمترین اولویت امروز تضمین امنیت و سلامت شهروندان روسیه است.
وی بر ضرورت نظارت دقیق بر روند حوادث مربوط به بحران ویروس کرونا تاکید کرد.
رئیس‌جمهور روسیه در این نشست از رؤسای دستگاه‌های ذیربط خواست که وی را در جریان تلاش های صورت گرفته برای یافتن وسایل پیشگیری از این بیماری قرار دهند.
در روسیه با ثبت 1154 مورد جدید آلودگی در 81 منطقه این کشور، تعداد مبتلایان به کرونا به 7497 نفر افزایش یافت، در عین حال تاکنون نزدیک به 500 نفر بهبود یافته، ولی 58 بیمار هم جان خود را از دست دادند.

کلمات کلیدی »مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسیپربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید