صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

انتصاب‌های جدید در وزارت جهاد/«پاپی زاده» دوباره به سازمان امور عشایر برگشت

کد خبر 171002 1400-09-21 15:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وزیر جهاد کشاورزی، سرپرستان جدید سازمان دامپزشکی، سازمان حفظ نباتات و سازمان امور عشایر ایران را منصوب کرد.
انتصاب‌های جدید در وزارت جهاد/«پاپی زاده» دوباره به سازمان امور عشایر برگشت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، از سوی وزیر جهاد، احکام «سیدمحمد آقامیری» به عنوان سرپرست سازمان دامپزشکی کشور،«شاهپور علائی مقدم» به عنوان سرپرست سازمان حفظ نباتات کشور و «عباس پاپی زاده» به عنوان سرپرست سازمان امور عشایر ایران ابلاغ شد.
علائی مقدم، سرپرست سازمان حفظ نباتات کشور دارای دکتری فیزیولوژی گیاهان زراعی است و از جمله سوابق وی می‌توان به مدیرکلی محصولات زراعی وزارت جهاد کشاورزی و ریاست سازمان امور عشایر ایران اشاره کرد.
پاپی زاده، سرپرست سازمان امور عشایر ایران دارای کارشناسی ارشد مدیریت کشاورزی است و سابقه نمایندگی مردم استان خوزستان (شهرستان دزفول) در دوره‌های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی و مشاور عالی صندوق توسعه ملی ایران را در کارنامه دارد.
به گزارش مهر، پاپی زاده مهرماه سال گذشته نیز از سوی کاظم خاوازی وزیر سابق جهاد کشاورزی به عنوان رئیس سازمان امور عشایر منصوب شد اما به فاصله یک ماه شاهپور علائی مقدم به یکباره جایگزین وی و سرپرست این سازمان شد.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


خبر جدید درباره مرحله دوم یارانه کمک معیشتی
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: دومین مرحله پرداخت یارانه، برای تمام افرادی که در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست بازبینی خود را ثبت کرده بودند، واریز شد.

ایران شریک تجاری مطمئن روسیه است/ توسعه همکاری در بخش انرژی
معاون نخست وزیر روسیه با تبیین توافق‌های صورت گرفته میان ایران و روسیه گفت: جمهوری اسلامی ایران شریک دیرینه و مطمئن تجاری و اقتصادی روسیه است و روابط دو کشور در بالاترین سطح سیاسی است.

اقدام دولت یونان، دزدی دریایی است
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: اقدام یونان نسبت به نگه داشتن کشتی با پرچم جمهوری اسلامی ایران و توقیف بار آن، واکنش نشان داد و آن را دزدی دریایی دانست.

ایران و روسیه ۳ سند همکاری امضا کردند
ایران و روسیه پس از دیدار جواد اوجی،‌ وزیر نفت و الکساندر نواک، معاون نخست وزیر روسیه سه سند همکاری امضا کردند


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید