صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اقتصاد ایران

اختصاص سهمیه بنزین فقط با کارت کیشوندی

کد خبر 172807 1400-10-03 16:41
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرد: مبنای اختصاص سهمیه سوخت در "طرح یارانه بنزین برای همه" داشتن کارت کیشوندی است.
اختصاص سهمیه بنزین فقط با کارت کیشوندی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان منطقه آزاد کیش، این سازمان اعلام کرد: اداره صدور کارت کیشوندی با هدف ارائه خدمات شایسته، جلوگیری از تجمع و پیشگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا، نسبت به استقرار چهار ایستگاه در سطح جزیره کیش اقدام کرده است.
کسانی که تا کنون موفق به دریافت کارت کیشوندی نشدند و یا اعتبار کارت آنها به پایان رسیده است می‌توانند به سامانه kishvand.kish.ir یا ایستگاه‌های مستقر در تالار شهر، سینما لبخند، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و ساختمان شماره سه سازمان؛ مرکز نوآوری مقابل بازار پارس خلیج مراجعه کنند.
ساکنان جزیره کیش هنگام مراجعه به تالار شهر جهت واکسیناسیون می‌توانند همزمان نسبت به دریافت کارت کیشوندی و یا تمدید آن اقدام کنند.
مبنای اختصاص سهمیه سوخت برای ساکنان جزیره کیش در اجرای "طرح یارانه بنزین برای همه" داشتن کارت کیشوندی است.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اقتصاد ایران


خبر جدید درباره مرحله دوم یارانه کمک معیشتی
سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: دومین مرحله پرداخت یارانه، برای تمام افرادی که در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست بازبینی خود را ثبت کرده بودند، واریز شد.

ایران شریک تجاری مطمئن روسیه است/ توسعه همکاری در بخش انرژی
معاون نخست وزیر روسیه با تبیین توافق‌های صورت گرفته میان ایران و روسیه گفت: جمهوری اسلامی ایران شریک دیرینه و مطمئن تجاری و اقتصادی روسیه است و روابط دو کشور در بالاترین سطح سیاسی است.

اقدام دولت یونان، دزدی دریایی است
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: اقدام یونان نسبت به نگه داشتن کشتی با پرچم جمهوری اسلامی ایران و توقیف بار آن، واکنش نشان داد و آن را دزدی دریایی دانست.

بخشی از اعتبار ۵ میلیارد دلاری روسیه عملیاتی شد/ هدف‌گذاری روابط تجاری ۴۰ میلیارد دلاری
وزیر نفت از اختصاص اعتبار پنج میلیارد دلاری روسیه به ایران و امضای چند قرارداد در حوزه انرژی خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم روابط تجاری دو کشور در همه زمینه‌ها را به ۴۰ میلیارد دلار برسانیم.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید