صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

عناوین ایام‌الله دهه فجر اعلام شد/ شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰»

کد خبر 176997 1400-11-02 11:53
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
رئیس ستاد مرکزی دهه فجر با اعلام عناوین و شعار محوری ایام الله دهه فجر 1400 گفت: همه ما باید در راستای بسترسازی برای حضور و مشارکت همه گروه‌ها در جشن پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
عناوین ایام‌الله دهه فجر اعلام شد/ شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰»

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور سید نظام‌الدین موسوی رئیس ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.
رئیس ستاد مرکزی دهه فجر در ابتدای جلسه با اشاره به رویکردهای مختلفی که در نامگذاری روزها و انتخاب شعار محوری دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری وجود داشت، گفت: این موضوع در جلسات مختلف کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در سال گذشته تحت‌الشعاع شیوع بیماری کرونا قرار داشت، مقرر شد، دهه فجر امسال با شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰» با شور و نشاط و تنوع بیشتر و حضور منسجم همه اقشار و آحاد مختلف مردم برگزار گردد. عناوین روزهای دهه مبارک فجر نیز با تاکید بر موضوعات و اقشار مختلف، نامگذاری شده است، تا همه قشرها و موضوعات کشور در این ایام به نوعی مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه دهه فجر، متعلق به طیف و نهاد خاصی نیست، خاطرنشان کرد: این جلسات به منظور هماهنگی و هم افزایی برای بسترسازی حضور و مشارکت مردم در مراسم دهه فجر به ویژه ۱۲ و ۲۲ بهمن که نقطه اوج و قله مراسم ایام دهه فجر است، برگزار شده و کمیته‌های ۲۶ گانه و همه نهادها و مراکز، به ویژه رسانه‌ملی در این راستا تلاش می‌کنند.
رئیس ستاد مرکزی دهه فجر در خصوص مراسم دوازدهم و بیست و دوم بهمن ماه گفت: مراسم ۱۲ بهمن به عنوان شروع ایام الله دهه فجر و روز ۲۲ بهمن به عنوان سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و جشن ملی کشور، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید در تراز انقلاب اسلامی برگزار شود.
موسوی با بیان اینکه هر یک از ما باید یک همت بسیجی و فراگیر برای برگزاری باشکوه برنامه‌های دهه فجر داشته باشیم یادآور شد: فعالیت‌های خوبی برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی به ویژه به همت جوانان بسیجی در فضای مجازی صورت گرفته است. همچنین لازم است با تعامل میان کمیته‌های تخصصی دهه فجر، محتوای مناسب برای تولید محتوا و انتشار در فضای مجازی به وجود آمده و بستر مناسب برای اشتراک گذاری تولیدات فراهم شود.
وی تاکید کرد: هر یک از کمیته‌های دهه فجر انقلاب اسلامی، یک برنامه شاخص به عنوان قله برنامه‌های خود، با اهتمام به موضوعات ابتکاری و خلاقانه و برگزاری همایش‌های علمی با حضور نخبگان و استفاده از ظرفیت‌های سازمان‌های زیرمجموعه خود طراحی کنند، تا هم به صورت حضوری و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و هم با هدف تولید محتوا و اشتراک گذاری در فضای مجازی از این برنامه‌های شاخص در کنار سایر فعالیت، بهره‌مند گردیم.
وی در پایان عناوین ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری را با شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰» که در نشست اندیشه‌ورزی ستاد مرکزی دهه فجر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اکثریت آراء تأیید و تصویب شده بود را به شرح زیر اعلام کرد.مطالب دیگر از اکونومی نیوز / سیاسی


جنگنده های ژاپنی و آمریکایی رزمایش مشترک برگزار کردند
وزارت دفاع ژاپن اعلام کرد که در راستای آمادگی جهت واکنش سریع و تقویت اتحاد بین توکیو و واشنگتن، نیروی هوایی این کشور و آمریکا رزمایش مشترک هوایی بر فراز دریای ژاپن برگزار کردند.

پیش‌نویس قانون جرم‌انگاری عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها نهایی شد
یک نماینده پارلمان عراق اعلام کرد که پیش نویس قانون جرم انگاری عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نهایی شده است.

قطر: شورای امنیت عاملان ترور «ابو عاقله» را مجازات کنند
نماینده دائم قطر در سازمان ملل متحد ضمن محکوم کردن اقدام رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن خبرنگار فلسطینی، گفت: دوحه قتل ابو عاقله را جنایتی فجیع می داند.

پایان جنگ اوکراین به تمایل کشورهای غربی بستگی دارد
زلنسکی گفت: اگر پوتین واقعیت را درک کند، امکان یافتن راه دیپلماتیک برای خروج از مناقشه وجود دارد و پایان این جنگ به ویژه به تمایل کشورهای غربی برای ارائه حمایت‌های دفاعی بستگی دارد.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید