صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

آخرین وضعیت پرونده قتل شهردار دهدز/ بررسی منشأ شلیک

کد خبر 177129 1400-11-03 09:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور گفت: هنوز مشخص نشده که شهردار دهدز از طریق گلوله اشرار یا نیروهای مسلح به قتل رسیده و این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب دهدز در حال رسیدگی است.
آخرین وضعیت پرونده قتل شهردار دهدز/ بررسی منشأ شلیک

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان درباره جزئیات رسیدگی به پرونده فرشاد نقدی شهردار دهدز که در حادثه تیراندازی در یکی از خیابان‌های ایذه به قتل رسید، افزود: تیراندازی میان مأموران و اشرار رخ داده و هنوز مشخص نیست تیر از ناحیه کدام شخص شلیک و به شهردار دهدز که داخل رستوران نشسته بوده، اصابت کرده و موجب فوت او شده است.
وی افزود: پس براساس اصل ۱۵۹ قانون اساسی که مرجع رسمی تظلمات و شکایات را دادگستری شناخته است، اصل بر رسیدگی در محاکم عمومی است و این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب دهدز در حال رسیدگی است.
این مقام قضائی تصریح کرد: چنانچه به نتیجه برسند گلوله‌ای که موجب کشته شدن شهردار شده از اسلحه نیروهای مسلح شلیک شده پرونده با قرار عدم صلاحیت از دادسرای عمومی و انقلاب دهدز به سازمان قضائی نیروهای مسلح استان خوزستان ارسال می‌شود.
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کل کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا بعد از حدود ۱۳ روز هنوز عامل تیراندازی مشخص نشده است؟ افزود: این را باید دادسرای عمومی و انقلاب دهدز پاسخ دهد چون پرونده در آنجا در حال رسیدگی است.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید