صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

دشمن به دنبال استفاده از ترفند جدایی ارتش و سپاه است

کد خبر 177152 1400-11-03 10:52
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح بابیان اینکه دشمن به دنبال استفاده از ترفند جدایی بین ارتش و سپاه است، گفت: با وجود اتحاد و همدلی این دو نیروی بزرگ و با اقتدار،دشمن هیچ صدمه‌ای نمی‌تواندبزند.
دشمن به دنبال استفاده از ترفند جدایی ارتش و سپاه است

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان در دیدار با امیر سرلشگر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ضمن قدردانی از فرماندهی مدبرانه امیر موسوی اظهار داشت: سازمان قضائی نیروهای مسلح از هر نوع اقدام قانونی که موجب تقویت اقتدار و جایگاه رفیع نیروهای مسلح شود، فروگذار نخواهد کرد.
وی ضمن تاکید بر استقلال قضات سازمان قضائی نیروهای مسلح افزود: بدون اینکه از محور عدالت خارج شویم حامی نیروهای مسلح خواهیم بود.
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح ضمن قدردانی از تلاش‌های ارتش در پیشگیری از وقوع جرایم، آمادگی کامل سازمان قضائی نیروهای مسلح را برای استمرار آموزش‌های قضائی و حقوقی کارکنان ارتش اعلام کرد.
امیر سرلشگر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش نیز در این دیدار گفت: برای کنترل جرایم به بررسی علل و عوامل وقوع آسیب‌ها با بررسی پرونده‌های مهم پرداخته‌ایم.
وی افزود: با بررسی پرونده شخصیت فرد خاطی، بررسی قصور یگان نیز در دستور کار قرار گرفته تا عوامل مؤثر در ارتکاب جرایم، شناسایی و نقاط ضعف رفع شود.
فرمانده کل ارتش همچنین از برگزاری دوره‌های آشنایی فرماندهان با قوانین و مقررات خبر داد.
همچنین معاون قضائی و حقوقی سازمان قضائی نیروهای مسلح در این دیدار گفت: یکی از اهداف مهم سازمان قضائی نیروهای مسلح در سند چشم انداز ۲۰ ساله، حفظ اقتدار و جایگاه نیروهای مسلح است.
محمدرضا یزدانیان آسیب شناسی و آسیب‌زدایی جرایم را یکی از عوامل اصلی اقتدار نیروهای مسلح برشمرد.
رمضانعلی صالحی دادستان نظامی استان تهران نیز در این جلسه از جدیت ارتش در پیشگیری از وقوع جرایم و بررسی علل و عوامل وقوع آسیب‌ها قدردانی و تشکر کرد.
وی خواستار حضور نماینده‌ای از ارتش در دادسرای نظامی برای معاضدت قضائی شد که مورد موافقت امیر موسوی قرار گرفت.

مطالب دیگر از اکونومی نیوز / اجتماعی


حریق در انبار نگهداری چسب/ عملیات در خارج از حوزه استحفاظی شهرداری تهران
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از اطفاء حریق در یک انبار در باقرشهر خبر داد.

تشکیل کمیته جام‌جهانی میان ایران و قطر برای طرح ایده‌ها
وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بر استفاده از فرصت جام جهانی قطر برای ارتقای همکاری‌های عمیق در سه حوزه گردشگری، میراث‌ فرهنگی و صنایع‌ دستی بین ایران و قطر تاکید کرد.

تعامل با ارگان‌های نظامی و انتظامی به منظور آزادسازی زمین‌های شهر
شهردار تهران گفت: شهرداری با ارگان های نظامی و انتظامی برای آزادسازی زمین های شهری به نفع مردم تعامل دارد و این کار از طریق ارگان های مختلف پیش می رود.

از دستگیری زن مواد فروش تا کشف ۸ قبضه سلاح غیر مجاز
طی ۲۴ ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.


پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید