صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / سیاسی

حدادعادل: حضور افراد باتجربه در کنار مسئولان به آن‌ها کمک می‌کند

کد خبر 177169 1400-11-03 12:09
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
سخنگوی شورای ائتلاف به جزئیات نشست اخیر این شورا با حضور کاندیداهایی که در فهرست شورای متبوعش قرار نگرفته بودند پرداخت و به نقل از «حدادعادل» برحضور افراد باتجریه در کنار مسئولان تاکید کرد.
حدادعادل: حضور افراد باتجربه در کنار مسئولان به آن‌ها کمک می‌کند

به گزارش خبرگزاری مهر، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست هم‌اندیشی ائتلاف و اعضای شورای شهر تهران با کاندیداها و منتخبانی که در فهرست نهایی ائتلاف در شورا قرار نگرفته بودند در ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد.
وی در تشریح جزئیات این نشست، گفت: در فرآیند طی‌شده توسط شورای ائتلاف برای رسیدن به لیست نهایی شورای شهر تهران، ۲۱ نفر از میان ۸۴ نفر انتخاب شدند و ۶۳ نفر، که اغلب تحصیل‌کردگان و متخصصین حوزه شهری بودند، از قرار گرفتن در لیست باز ماندند.
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب یادآور شد: در همان مقطع انتخابات نیز بهره‌گیری از این ظرفیت خوب برای پیشبرد امور مورد تأکید اعضای شورای ائتلاف بود و الحمدالله ارتباط موثر با این عزیزان انجام شد.
رسولی افزود: در نشست چهارشنبه بعد از خوش‌آمدگویی و توضیحات آغازین جلسه توسط «پرویز سروری»، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، «علیرضا زاکانی» شهردار تهران توضیحاتی درباره حجم انبوه و گسترده کارها و مسائلی که شهرداری تهران با آن مواجه است ارائه کرد.
وی اظهار داشت: شهردار تهران در صحبت‌های خود، همفکری و کمک از جانب فرهیختگان و چهره‌های آشنا با مسائل شهری را به‌عنوان یک نیاز قطعی برای مجموعه شهرداری و مدیریت شهری توصیف کرد و تجارب مدیریتی مهمانان نشست را جزء ظرفیت‌هایی دانست که حتماً باید از آن برای تسریع و تسهیل تحقق اهداف شهرداری استفاده شود.
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در ادامه به سخنرانی رئیس شورای ائتلاف اشاره کرد و افزود: حدادعادل در ابتدای سخنان خود علت تشکیل این جلسه را استفاده از توان جمع حاضر برای کمک به اداره شهر و دادن ایده به مدیران شهری برشمرد.
رسولی گفت: حدادعادل با اشاره به تجارب کاری خود،تاکید کرد«مسئولان وقتی مسئول می‌شوند درگیر حوزه اجرا می‌شوند، به همین دلیل حضور افراد باتجربه و خوش‌فکر در کنار مسئولان، کمک بزرگی به آنها برای تحقق اهدافشان و عدم انحراف از مسیر اصلی می‌شود.»
وی خاطرنشان کرد: در ادامه این نشست، تعداد زیادی از کاندیداهای جبهه انقلاب که در لیست قرار نگرفتند اما در فرآیند بودند به بیان نظرات و بعضا انتقادات خود پرداخته و علاوه بر بیان راهکارهایی برای برقراری ارتباط بهتر میان خود و مدیران شهری فعلی، از برگزارکنندگان بخاطر توجه به نظراتشان تشکر کرده و خواستار تداوم اینگونه جلسات شدند.
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: این نشست صمیمی حدود ۳ ساعت طول کشید و بسیاری از کاندیداها، اکثریت اعضای شورای شهر تهران، «لطف الله فروزنده» معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری حضور داشتند و پس از پایان جلسه نیز گفتگوهایی میان مهمانان با اعضای شورای شهر شکل گرفت.
رسولی سخنگوی ائتلاف در پایان تاکید کرد: ما در ائتلاف، کاندیداهای جبهه انقلاب که در فرآیند کنار ما بودند اما به دلیل محدودیت کمیتی در لیست نهایی نبودند را فراموش نمی‌کند و معتقدیم در لیست نرفتن پایان کار نیست بلکه آغاز خدمت در سنگر دیگریست. ائتلاف مانند برخی کارکرد شب انتخاباتی ندارد تا در پایان انتخابات همه‌چیز را تمام‌شده بداند بلکه مسیر خود را بابرنامه و هدفمند دنبال می‌کند.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید