صفحه اینستاگرام اکونومی نیوز گزیده خبرهای اکونومی نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید .
قیمت ارز،طلا،بیت کوین ، خبرهای تجاری و اقتصادی
اکونومی نیوز / اجتماعی

مجوز ورود به خط ویژه باید محدود باشد

کد خبر 177177 1400-11-03 12:38
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
عضو شورای شهر تهران گفت: مجوز ورود به خط ویژه باید محدود باشد.
مجوز ورود به خط ویژه باید محدود باشد

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب کاشانی خزانه‌دار عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر با اشاره به حضور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در صحن شورای شهر گفت: پلیس راهور کاملاً با شورا ارتباط کاری دارد و این نوع رابطه از نوع صفر تا ۱۰۰ است و موضوعات مختلف را از جمله زیرساخت‌ها در بر می‌گیرد.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه به راهکارهای میان‌مدت به غیر از راهکارهای دیگر برای رفع معضل ترافیک و آلودگی هوا در پایتخت نیاز داریم، بیان کرد: آموزش نیز برای کاهش ترافیک مورد غفلت واقع شده و باید هر چه بیشتر به این مسأله توجه شود.
وی ضمن انتقاد از عبور تعداد زیادی خودرو با چراغ‌گردان از خط ویژه گفت: متأسفانه مردم تهران زمانی هم که از حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند در ترافیک می‌مانند؛ چرا که تعداد زیادی از خودرو از خطوط ویژه عبور می‌کنند.
عضو شورای شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر مجوز عبور از خط ویژه را ندارند در گذشته یکسال این مجوز داده شد و سرانجام برچیده شد اکنون پلیس به ما اعلام کند که چه کسانی از این خط عبور می‌کنند که این مسیر شلوغ شده است.
کاشانی در پایان عنوان کرد: مجوز ورود به خط ویژه باید محدود باشد و از ورود بدون مجوز نیز خودداری و برخورد قانونی کرد.پربیننده های ماه
پر بیننده های هفته
خبرهای مرتبط را دنبال کنید